اخبار آبفا

شنبه 10 بهمن 1394

کسب رتبه برتر وبگاه شرکت آب و فاضلاب استان کرمان
در بین شرکتهای آب
و فاضلاب شهری
وبگاه شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در بین شرکتهای آب و فاضلاب شهری رتبه برتر را کسب نمود. در ارزیابی سالانه عملکرد وبگاههای اینترنتی صنعت آب و فاضلاب کشور توسط کمیته ارزیابی وبگاه ها، وبگاه شرکت آب و فاضلاب استان کرمان موفق به کسب رتبه برتر در بین شرکت های آب و فاضلاب شهری شد. به همین مناسبت لوح تقدیری از سوی جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به مدیرعامل شرکت آبفای کرمان تقدیم شد. در این لوح آمده است:
جناب آقای مهندس محمد طاهری
مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان کرمان
با سلام
تحقق دولت الکترونیک و دولت همراه در راستای صیانت از حقوق شهروندی مردم عزیز ایران و ارتقاء سلامت اداری همواره مورد توجه ویژه دولت یازدهم بوده که تبلور این مهم در وبگاه و سامانه های خدمت رسانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، تجلی یافته است.
کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد در سال 1393 وبگاه شرکت های آب و فاضلاب شهری که حاصل تلاش جنابعالی و کارکنان ساعی و پر تلاش آن شرکت است قابل تقدیر و تشکر می باشد.امیدوارم این موفقیت سرمنشاء ارائه خدمات مطلوبتر به مردم ایران عزیز در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد.
حمیدرضا جانباز
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور
انتصاب مدیر دفتر برنامه ریزی،کنترل و ارزیابی طرح های شرکت آبفای استان کرمان
حکیمه هادی مقدم مدیر دفتر برنامه ریزی،کنترل و ارزیابی طرح ها شرکت آبفای استان کرمان شد. طی حکمی از سوی محمد طاهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، حکیمه هادی مقدم به سمت مدیر دفتر برنامه ریزی،کنترل و ارزیابی طرح ها شرکت آبفای استان کرمان منصوب شد.
در این حکم آمده است:
سرکار خانم حکیمه هادی مقدم
با سلام
نظر به مراتب تعهد، شایستگی، توانایی و کارایی و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی و به استناد بند (5) شیوه نامه عزل و نصب معاونین، مدیران و روسای واحدهای ادارات آب، مصوب 29/9/89 هیات مدیره شرکت ،به موجب این حکم از تاریخ 8/11/94 برای مدت 2 سال به سمت مدیر دفتر برنامه ریزی،کنترل و ارزیابی طرح ها منصوب می شوید.امید است با اتکال به خداوند متعال ،ضمن تحکیم همکاری و همدلی سازمانی ،تعامل مستمر و موثر با سایر معاونت ها، واحدهای ستادی و امورات آب و فاضلاب در چارچوب ضوابط و مقررات در تحقق اهداف و برنامه های شرکت موفق و موید باشید.

انتصاب مدیر دفتر بهداشت ایمنی و محیط زیست شرکت آبفای استان کرمان
محسن حسامی مدیر دفتر بهداشت ایمنی و محیط زیست شرکت آبفای استان کرمان منصوب شد .خبرنگار آبفای کرمان- طی حکمی از سوی محمد طاهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، محسن حسامی به سمت مدیر دفتر بهداشت ایمنی و محیط زیست شرکت آبفای استان کرمان منصوب شد. در این حکم آمده است:
جناب آقای محسن حسامی
با سلام
نظر به مراتب تعهد، شایستگی، توانایی و کارایی و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی و به استناد بند (5) شیوه نامه عزل و نصب معاونین، مدیران و روسای واحدهای ادارات آب، مصوب 29/9/89 هیات مدیره شرکت ،به موجب این حکم از تاریخ 1/10/94 برای مدت 2 سال به سمت مدیر دفتر بهداشت ایمنی و محیط زیست منصوب می شوید.امید است با اتکال به خداوند متعال ،ضمن تحکیم همکاری و همدلی سازمانی ،تعامل مستمر و موثر با سایر معاونت ها، واحدهای ستادی و امورات آب و فاضلاب در چارچوب ضوابط و مقررات در تحقق اهداف و برنامه های شرکت موفق و موید باشید.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *