رئیس جمهور:دولت دنبال مدیریت نظارت و هدایت فعالان اقتصادی است

دوشنبه 11 بهمن 1400

رئیس جمهور با اشاره به ناخرسندی رهبر معظم انقلاب از آمارهای اقتصادی دهه ۹۰ اظهارداشت: دولت خود را موظف می‌داند دغدغه‌ها و توصیه‌های امروز مقام معظم رهبری در دیدار با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی را با اقدام جهادی پیگیری کرده و کاری کند که این ناخرسندی به رضایت خاطر ایشان و مردم عزیز تبدیل شود.
به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی عصر دیروز (یکشنبه) در جلسه هیات دولت با اشاره به تاکیدات مکرر رهبر انقلاب درخصوص رونق تولید گفت: تولید نجات دهنده کشور از مشکلات است، لذا لازم است جهت‌گیری و برنامه‌ریزی اصلی همه دستگاه‌های اجرایی ، تلاش برای رونق تولید و حمایت از تولید گران باشد. رئیس جمهور تهیه سند نقشه راه صنعتی کشور را اقدامی ضروری دانست و گفت: دولت با پرهیز از تصدی گری، بدنبال مدیریت، نظارت و هدایت فعالان اقتصادی و بخش خصوصی است. رئیسی وجود ثبات در مقررات را برای فعالان اقتصادی حائز اهمیت دانست و گفت: بی‌ثباتی در مقررات و تصمیم‌گیری‌های موردی باعث سردرگمی مردم، تولیدکنندگان و صادرکنندگان می شود و باید با اقدام جهادی به این بی ثباتی خاتمه داده شود تا فعالیت اقتصادی و بازار برای مردم و فعالان عرصه تولید قابل پیش بینی باشد. رئیسی بیانات مقام معظم رهبری را دغدغه مردم و فعالان اقتصادی دانست و از معاون اول خواست با تشکیل کارگروهی متشکل از اعضای دولت، ‌نخبگان اقتصادی و تولید کنندگان موارد مطرح شده در دیدار معظم له با فعالان اقتصادی را پیگیری و اجرایی کند.

رئیس جممهوررهبررهبر انقلاب
مطالب مرتبط
اول
1922
اگر تحریم‌ها برداشته شد بازگشت آمریکا به برجام معنا می‌دهد تصمیم مجلس و اقدام دولت برای کاهش بخش دیگری از تعهدات برجام کاملاً درست و عقلانی است
پیام خبر
2153
با حکم رهبر انقلاب صورت گرفتمعرفی اعضای جدید شورای‌عالی انقلاب فرهنگی
معرفی اعضای جدید شورای‌عالی انقلاب فرهنگی
پیام خبر
2156
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمیمایوس کردن جوانان نخبه خیانت است
وقتی جلوی واردات گرفته می‌شود، بنگاه داخلی نباید قیمت‌ها را افزایش یا کیفیت محصول را کاهش دهد
حضور رهبری بر سر مزار بنیان‌گذار جمهوری اسلامی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.