رئیس سازمان زندان‌ها:۸۰ درصد زندانیان دز اول واکسن کرونا را دریافت کردند

یکشنبه 14 شهریور 1400

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با اشاره به اینکه تاکنون ۸۰ درصد از زندانیان حاضر در زندان، حداقل دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند گفت: نظام ما نسبت به سلامتی زندانیان حساس است و واکسیناسیون گسترده آنان قبل از دیگران گواه روشنی بر این ادعا است.مهدی حاج‌ محمدی در بازدیدی سرزده از زندان مرکزی گنبد کاووس، به صورت رودررو با مددجویان این مرکز دیدار و گفت‌وگو کرد.او در حاشیه این بازدید شبانه که چند ساعت به طول انجامید، در ارتباط با اتفاقات اخیر زندان اوین گفت: ضمن لزوم رعایت حقوق و حرمت زندانیان، فراموش نکنیم برخی زندانیان آسایش یک شهر را برهم زده اند و برخی از آنها را خانواده هایشان نیز نگهداری نمی‌کنند. به همین خاطر می‌گوئیم زندانبانان گاهی مهربانتر از پدر و مادر آنها هستند.
او افزود: اتفاقات اخیر نباید ارزش و اهمیت زحمات و مجاهدت های زندانبانان که اختیاراً خود را برای مراقبت و نگهداری بزهکاران زندانی کرده اند، کمرنگ کند. حاج محمدی گفت: زندان محفل یا مجلس فرهیختگان نیست، البته گاهی ما در برخی پارلمان‌های دنیا که جمع فرهیختگان است، شاهد درگیری های خیره کننده هستیم. حتماً هم حفظ حرمت و حقوق زندانیان و هم حفظ شان بازدارندگی و ارعابی زندان را مهم می دانیم. باید همه مراقب باشیم فریب طراحی دشمن را نخوریم و در زمین او بازی نکنیم.

 

 

تزریق واکسندز اولزندانکروناویروس کرونا
مطالب مرتبط
سه روایت از خانواده‌های بیماران درگیر با کرونا در سیستان‌و بلوچستانجدال با مرگ در جنوب‌شرق
زهرا روستا
وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده برای مهار خیز چهارم کرونا در کشور، آخرین وضعیت این بیماری و همچنین روند واکسیناسیون علیه کووید۱۹ را توضیح داد.
پیام خبر
کوید19واکسن
پیام خبر
کروناکوید19
نامه رییس مجمع عمومی نظام پزشکی به معاون اول رییس‌جمهور درباره لزوم خرید واکسن کرونامنتظر واکسن داخلی نمانیم
عباس آقازاده: تولید واکسن کرونا در داخل کشور به مدت زمانی نیاز دارد که ما را در مقابله با اپیدمی و پاندمی ویروس کرونا بیشتر عقب نگاه می‌دارد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *