اتوبوس خبرنگاران محیط زیست در محور ارومیه – نقده واژگون شدروز تلخ رسانهمهشاد کریمی و ریحانه یاسینی دو همکارمان از رسانه‌های ایسنا و ایرنا در این سانحه جان باختند

چهارشنبه 02 تیر 1400

دیروز تلخ ترین خبر برای جامعه رسانه‌ای ایران از دریاچه ارومیه مخابره شد. اتوبوس حامل خبرنگاران حوزه محیط زیست رسانه‌های کشور که برای تهیه گزارش از روند احیای دریاچه ارومیه به منطقه سفر کرده بودند، در نزدیکی نقده واژگون شد. بنا به اعلام اورژانس کشور دو خبرنگار جان خود را از دست دادند. مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگاران خبرگزاری‌های ایسنا و ایرنا دو همکار جان باخته در این حادثه بوده‌اند. همچنین بنا به اعلام شاهدان عینی 21 نفر نیز در این حادثه مصدوم شدند که پس از درمان سرپایی از بیمارستان امام خمینی (ره) نقده مرخص شدند. یکی از خبرنگاران «پیام ما» که در این اتوبوس حاضر بوده، در تشریح حادثه گفت: «در مسیر برگشت به ارومیه بودیم که به یک باره به دلیل نقص فنی اتوبوس واژگون شد و بعد از آن دیگر متوجه روند حادثه نشدم». تا لحظه تنظیم این خبر اطلاعات بیشتری از سوی مراجع رسمی منتشر نشده است.

اتوبوسارومیهخبرنگاران محیط زیستدریاچه ارومیهروز تلخ رسانهنقده
مطالب مرتبط
اعتراض وکیل پرونده اتوبوس خبرنگاران:قرار نهایی را به شاکیان ابلاغ نکردند
آلودگی ادامه‌دار هوا در تهران، کرج، اهواز، اصفهان و شهرهای دیگرهوا برای همه ناسالم شد
قرمزی‌ها روی نقشه پایش آلودگی هوای کشور بازهم پرتعداد شدند. هوای تهران، اراک، ارومیه، اصفهان و چند کلان‌شهر دیگر تیره شدند و شاخص روی بالای ۱۰۰ ایستاده است و به شهروندان این شهرها توصیه شده تا حد امکان از خانه‌ها خارج نشوند.
روابط عمومی بانک ایران زمین خبر داد:بانک ایران زمین به پویش “سهممنبرای_تالاب” پیوست
سپهر سلیمیسپهر سلیمی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.