در حاشیه

شنبه 05 دی 1394

گزارش نکن، رأی می‌دهیم!
جواد خیابانی نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی شد. گزارشگر فوتبال ایران در ششمین روز ثبت‌نام دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری کرج از حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کرد. گفته می‌شود خیابانی که همواره انتقادهای زیادی از گزارش‌های او در رسانه‌ها مطرح است، احتمالاً برای حضور در انتخابات نامش در لیست ورزشکاران قرار می‌گیرد. نکته جالب اینکه دقایقی پس از انتشار خبر کاندیداتوری خیابانی در مجلس شورای اسلامی، واکنش‌های طنز به این تصمیم او آغاز شد. مانند اینکه برخی کاربران مدعی شدند چنانچه خیابانی گزارشگری را برای همیشه ترک کند به او رأی خواهند داد.

برای من ابهام است
آیت الله جنتی: متاسفانه آمار ثبت نامی در مجلس و خبرگان در حال بالا رفتن است / برای من ابهام استآیت الله احمد جنتی در خطبه های نمازجمعه امروز تهران سخنرانی کرد.
مهمترین بخش های سخنرانی جنتی در نمازجمعه دیروز به این شرح است.
– مردم باید برای 9 دی در تمامی فتنه های آینده آماده باشند.
– متاسفانه آمار ثبت نامی در مجلس و خبرگان در حال بالا رفتن است برای من ابهام است.
– فوکویاما می گوید اگر می خواهید ولایت فقیه را بزنید باید شورای نگهبان را حذف کنید و برای حذف شورای نگهبان باید نظارت استصوابی را از بین برد.
– شورای نگهبان در سال 88 ، 40 میلیون رای مردم و حق الناس را حفظ کرد.
– اگر ما قانون را رعایت نکردیم به ما اعتراض کنید.

لوچف محروم شد، بازگشت رکورد رضازاده!
آلکسی لوچف وزنه بردار روسی در خطر از دست دادن مدال طلای فوق سنگین وزنه برداری جهان قرار دارد.
به گزارش فدراسیون جهانی نمونه اولیه دوپینگ این وزنه بردار روس که رکورد حسین رضا زاده را در مسابقات اخیر وزنه برداری جهان شکسته است مثبت اعلام شده و وی احتمالا با محرومیتی طولانی دست و پنجه نرم خواهد کرد. در توضیح نوشته است :این قهرمان روس در بازی های جهانی هیوستون دست به کار بزرگی زد و در حرکت یک ضرب وزنه 210 کیلوگرمی را بالای سر برد. این اما تنها وزنه بزرگی نبود که لوچف زد. او در دو ضرب فوق العاده بود و توانست وزنه 265 کیلو گرمی را بالای سر برد و توانست رکورد دنیا را بشکند. او بعد از سال 2006 که حسین رضازاده توانسته بود وزنه 264 کیلوگرم را بالای سر ببرد ، سنگین ترین وزنه ای را که یک ورزشکار بالای سر می برد را توانست مهار کند و هم رکورد دو ضرب و هم مجموع را که پیش از این در اختیار رضازاده بود از آن خود کرد.

زلزله
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *