مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد افزایش تیم های لیگ برتری کرمان

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 378

مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد/ افزایش تیم های لیگ برتری کرمان
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان: افراد زیادی ورزش را به دلیل داشتن رویکرد اجتماعی و جاذبه های خاص آن دنبال می کنند.
وی ادامه داد: معمولا در رسانه ها بویژه رسانه ملی بیشتر پوشش لیگ های برتری انجام می شود. مردم استان کرمان نیز وقتی می بینند از شهر خود تیمی لیگ برتری در یک رشته ورزشی دارند و خبر و حواشی مربوط به فعالیت و یا گزارش بازی آن در صدا و سیما و سایر رسانه ها انعکاس می یابد تاثیر مثبتی از نظر روحی روانی دریافت میکنند.
محمودی نیا، اضافه کرد: ما معتقدیم تیم های ما باید در سطح لیگ های برتر کشور باشند و دلیل اصلی آن نیز تزریق نشاط و انگیزه به جامعه و بخصوص جوانان است.
محمودی نیا تصریح کرد: با نگاه به این تیم های حرفه ای می بینیم که بخش محدودی از ورزشکاران عضو آن ها هستند که به عنوان مثال در فوتبال بیست و هفت نفر و در بسکتبال بیش از بیست نفر، اما مردم بازی ها و اخبار آنها را هم دنبال می کنند.
وی اظهار کرد: امسال با رشته هایی که در طرح توسعه مرور کردیم بخش لیگ برتری را فعال می کنیم و این در حالی است که بعضی از رشته های انفرادی هم می توانند هم اکنون با فدراسیون های مربوطه صحبت کنند و یک تیم لیگ برتری از کرمان در آن رشته داشته باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان بیان کرد: لزوما قرار به آن نیست که طور حتم در لیگ برتر بزرگسالان تیم داشته باشیم بلکه ما از داشتن تیم حتی در لیگ های جوانان، نوجوانان و امیدهای کشور نیز استقبال و حمایت به عمل خواهیم آورد.
محمودی نیا، افزود: با کمک ما و خود هیات ها، امسال تیم هندبال بانوان و تیم کبدی بانوان را در لیگ برتر خواهیم داشت و در چند رشته دیگر این امتیاز را بدست آورده ایم.
وی ادامه داد: گروه صنعتی لاستیک بارز نیز حامی والیبال کرمان شده و قرار است امسال به گونه ای تیمداری و حمایت مالی انجام دهند تا بتوانند تیم والیبال کرمان را راهی لیگ برتر کنند.
وی تصریح کرد: بدون شک اگر تیم والیبال کرمان به لیگ برتر صعود کند، تعداد زیادی از مردم بویژه جوانان در سالن برای تماشای بازی های این تیم، مقابل حریفان حضور می یابند، خبرها و بازی های آن را دنبال می کنند و بی شک کسب انگیزه می کند.
محمود محمودی نیا، بیان کرد: همچنین در رشته بسکتبال، باشگاه مس کرمان به طور جدی پای کار است و تلاش میکند تا تیم بسکتبال مس به گونه ای بسته شود که چشم انداز لیگ برتر داشته باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان اظهار کرد: برای داشتن تیم های لیگ برتری بیشتری از استان کرمان در کشور، نیاز به این است که اسپانسرها، حامیان مالی، هیات ها در کنار ما باشند و به میدان بیایند.
وی با اشاره به اینکه در رشته هندبال در لیگ برتر جایگاه مناسبی داریم، گفت: ما در رشته فوتبال نیز امیدواریم نتیجه قابل قبولی بگیریم و اگر برای امسال هم نشد، برای سال های پیش رو جدی تر و قوی تر برنامه ریزی می کنیم.

7

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 6
  • امروز: 495
  • دیروز: 750
  • هفته: 5,814
  • ماه: 16,075
  • سال: 87,297