انتقاد مدیرکل ورزش و جوانان کرمان از تماشاگرنماها

1394/03/18

انتقاد مدیرکل ورزش و جوانان کرمان از تماشاگرنماها

محمودی نیا مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و عضو هیات مدیره باشگاه صنعت مس کرمان درباره اتفاقات بازی مس کرمان و استقلال خوزستان که با شکست دو بر صفر مس و بازماندن تیم کرمانی از صعود به لیگ برتر همراه شد توضیحاتی را ارائه کرد. گزیده حرف های محمودی نیا را به نقل از سایت باشگاه مس در زیر می خوانید:
فشاری که روی مجموعه باشگاه و کادر فنی بود و اتفاقاتی که برخی افراد از خارج از استان برنامه‌ریزی کرده بودند در این بازی تاثیرات خود را گذاشت و این تیم موفق نشد بازی خوبی داشته باشد.
فوتبال هواداران خیلی زیادی در کرمان و دنیا دارد، مردمی هم که پای تلویزیون می‌نشینند این تیم را دعا می‌کنند و دوست دارند تیمشان به لیگ برتر برسد و عده‌ای هم در همین ورزشگاه برای پیروزی دعا کردند، همه این افراد جایگاه خوبی دارند.
نکته مهمی که تمام مسئولان استان باید به آن فکر کنند و با شجاعت آن را درست کنند، این است که وقتی یک حساب سرانگشتی می‌کنیم می‌بینیم که طی چند سال اخیر حدود 10 تا 12 مدیرعامل آمدند و رفتند.
تمام این افراد مدیران شایسته و باشخصیتی بودند که از جمله افراد توانمند و پیشکسوت ورزش استان و کار مدیریتی را بلد هستند اما گاهی در همین سکوها به آنها بی‌احترامی می‌شد.
فحش و ناسزاهایی که شنیدند، موجب شد تا انگیزه آنها کم شود با این حال نیز عده انگشت‌شماری باقی ماندند.
تعداد هواداران واقعی گسترده است و تنها عده‌ محدودی به دنبال حاشیه درست کردن هستند، آنها می‌گویند ما با حرکاتی که انجام می‌دهیم مدیرعامل و سرمربی عوض می‌کنیم.
مدیرسوزی عاقبت و سرانجام این رفتارها است و ما هنوز نتوانستیم یک مدیر را دو سال در باشگاه مس کرمان نگه داریم.
فردی که می‌خواهد در این باشگاه کار اساسی انجام دهد و مدیریت کند، پنج سال زمان می‌خواهد، یعنی سیف‌الدینی نیز به پنج سال زمان برای صعود تیم به لیگ برتر نیاز دارد اما مطمئن هستم با اتفاقات این بازی، اکنون انگیزه‌های وی کم شده است.
اینکه ما فضا را به تعداد انگشت‌شماری دادیم که چند نفر از آنها فقط نقش‌محوری دارند، در واقع مدیرسوزی کردیم و تنها مدیران را از دست داده‌ایم، چراکه هرکاری که کرده‌اند ما هیچ حرفی نزده‌ایم.
یک زمانی آقای ایرانمنش حرف قشنگی به من زد، این افرادی که روی سکوها هستند همه هوادار هستند و تنها عده کمی هستند که نمی‌دانند ایرانمنش مدیر و پیشکسوت است به همین دلیل هر کاری که دلشان می‌خواهد می‌کنند و هیچ کس هم هیچی به آنها نمی‌گوید.
چند نفری که حتی جایگاهی در اجتماع هم ندارند به راحتی این ورزشگاه را تحریک می‌کنند و تمام زحمات مدیران را به هدر می‌دهند و این درحالی است که تاکنون با آنها هیچ برخوردی نشده است.
اگر در این قضایا نیروی انتظامی هم ورود می‌کرد ما اتفاقات بدتری را شاهد بودیم که انعکاس‌های بدی هم داشت و این حرکت به نوعی تحریک تماشاگر را در پی داشت.

مطالب مرتبط
مهدیه ایران منش، مربی بسکتبال با ویلچر بانوان کرمان در مصاحبه اختصاصی با پیام ما: بچه‌های توان یاب، حکم استاد زندگی دارند شاید باورش کمی سخت باشد اما واقعیت دارد برای ورزش نوپایی در استان کرمان که کمتر از سه سال از بدو تولدش را پشت سر میگذارد و با کمترین امکانات و با مشکلاتی […]
سیری در زندگی سیاسی دکتر مظفر بقایی کرمانی/ مرد هزار چهره! علیجان غضنفری با روی کار آمدن دولت ملی دکتر مصدق و ایجاد فضای شورانگیزی که در پی ملی شدن صنعت نفت حال و هوای سیاسی ایران را در بر گرفته بود، مخالفان نهضت نیز بیکار ننشسته و حادثه افرینی های خاص خود را داشتند. […]
با سرمایه گذاری شرکت توسعه اقتصادی کویر صورت گرفت/ رونمایی از سکه های طلا و نقره منقش به بارگاه ائمه اطهار (ع) در کرمان سکه های طلا و نقره منقش به بارگاه امام رضا (ع)، امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) با سرمایه گذاری شرکت توسعه اقتصادی کویر در کرمان رونمایی شد. مدیرعامل شرکت […]
شناسایی حوزه هلیل رود توسط هیئت مشترک ایران و آلمان مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان گفت: حوزه هلیل رود و تمدن جیرفت با تکیه بر مطالعات باستانشناسی توسط هیئت مشترک ایران و دانشگاه توبینگن آلمان شناسایی می شود. به گزارش مهر محمود وفایی از راه اندازی دفتر پروژه مشترک باستانشناسی ایران و دانشگاه توبینگن آلمان […]
دیگر مطالب شماره 390

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *