تجمع سهامداران پدیده شاندیز در کرمان پولمان را می خواهیم

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 534

تجمع سهامداران پدیده شاندیز در کرمان
پولمان را می خواهیم
پیام ما- روز گذشته نزدیک به ۱۰۰ نفر از سهامداران شرکت پدیده شاندیز مقابل استانداری کرمان تجمع کردند.
شرکت توسعه بین‌المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۸۳ تحت شماره ۲۲۸۲۹ نزد اداره ثبت شرکت‌های مشهد تحت نام شرکت سرمایه‌گذاری کاوشگران سهام (سهامی عام) به ثبت رسید و در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۸۷ با تصمیم مجمع عمومی فوق‌العاده نام شرکت به نام کنونی آن تغییر یافت. شرکت توسعه بین‌المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز یک شرکت ایرانی سهامی عام است که در زمینه توسعه صنعت توریسم و گردشگری با سرمایه هزار و پانصد میلیارد ریال، فعالیتمی کرد اما از دی ماه سال گذشته مشکلات این شرکت شروع شد. اضی «غلامعلی صادقی» دادستان عمومی و انقلاب مشهد در ۸ دی ماه ۱۳۹۳ از پلمپ دفاتر غیر قانونی خرید و فروش سهام شرکت پدیده در مشهد خبر داد. پس از این خبر، در شهرهای مختلف دفاتر پدیده بسته شد. در ۱۸ دی ماه ۹۳ دادخدا سالاری دادستان کرمان از غیرقانونی بودن فعالیت پدیده شاندیز در کرمان خبر داد و گفت: «پدیده شاندیز» که در کرمان ۱۷ میلیارد تومان سهام فروخته، بسته خواهد شد. به تدریج در سراسر ایران فعالیت ممنوع شد. شرکت پدیده هم به سهامداران خود گفت که سهامشان را به شرکت برگردانند و پول خود را بگیرند. اتفاقی که با گذشت یک سال هنوز رخ نداده است و همین امر باعث تجمع سهامداران کرمانی این شرکت در مقابل استانداری کرمان شد.
نماینده سهامداران:
استاندار به این موضوع ورود کند
نماینده سهامداران پدیده به «پیام ما» گفت: هفدهم دی ماه سال گذشته ما سهام خود را به پدیده فروختیم و آن شرکت به ما گفت ۱۷ شهریور سال ۹۴ پول ما را می دهد اما با گذشت یک سال از فروش سهام به پدیده، هنوز پول ما را نداده اند. پیام پاک گوهر افزود: به همین دلیل روز گذشته مقابل استانداری کرمان جمع شدیم تا صدای خود را به گوش استاندار برسانیم. ما از استاندار می خواهیم که به این قضیه ورود کند.
رئیس سابق دفتر پدیده در کرمان:
پول ما را هم نداده اند
رئیس سابق دفتر پدیده در کرمان به «پیام ما» گفت: از تیرماه سال جاری از شرکت پدیده خارج شدم و مدت هاست که کاری به آن ها ندارم. اتحاد افزود: از دی ماه سال گذشته حقوق ما را ندادند چه برسد به سهام سهامداران.
او که خودش هم جزو سهامداران پدیده مب باشد تصریح کرد: متاسفانه همه دوستان من، عدم برگشت پولشان از پدیده را از چشم من می بینند در حالی که خود من هم همدرد سهامداران هستم.

43

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :