برگزاری یک هزار و 700 برنامه ویژه بانوان و خانواده در دهه فجر

یکشنبه 11 بهمن 1394

برگزاری یک هزار و 700 برنامه ویژه بانوان و خانواده در دهه فجر
فاطمه پورمرادی
فاطمه السادات حسینی مد یر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت :1700 برنامه ویژه برای بانوان و خانواده ها با نگاه بصیرتی و معرفتی برای بیان دستاوردهای نظام و تحکیم بنیان خانواده در ایام اللله دهه فجر بر گزار می گردد. وی بیان داشت:تمام جوامع رویدادهای مهم کشور خود را ضبط و ثبت کرده و هر ساله آن را یاد آوری میکنند.
این مسئول گفت :در کشور ما یک رخداد بسیار تاریخی اتفاق افتاد که منجر به نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است . حسینی گفت:همه مردم با هر نگاه و جناح و اندیشه ای ،انقلاب را دوست دارند و می خواهند در سالگرد این انقلاب همراهی داشنه باشند .
مشاور استاندار در امور بانوان تصریح کرد:زنان هویت حقیقی و اسلامی خود را پس از انقلاب اسلامی پیدا کردند و حضوری بی بدیل در دوران مختلف نشان داده اند . وی تاکید کرد:باید مقابله را شیوه خود قرار دهیم زیرا دستاوردهای اسلام از نظر فرهنگ و جامعه بسیار بالااست و باید آنها را در قالب زیباترین برنامه ها تبین کنیم. وی جشن ویژه بانوان به همراه پخت 37 عدد کیک به مناسبت جشن سی وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را از دیگران برنامه های کمیته بانوان و خانواده ستاد دهه فجر برشمرد . وی عنوان کرد :برگزاری نمایشگاه نشست نقش زنان در انقلاب به همراه تجلیل از تعدادی از زنان مبارز انقلابی،بر گزاری جشن همایش سفیران عفاف،برگزاری مشاوره رایگان از دیگر برنامه های کمیته بانوان و خانواده ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی است .
وی افتتاح نمایشگاه پرنیان فجر را اولین برنامه کمیته بانوان و خانواده استانداری دانست وادامه داد:افتتاح بازارچه خود اشتغالی بانوان،جشن گلریزان ویژه بدهکاران بند نسوان، جشن انقلاب ویژه بانوان و برنامه ای آموزشی و ورزشی از دیگر برنامه های این کمیته داشت. حسینی در پایان از برگزاری همایش بانوان کار آفرین در فن آوری و توسعه پایداری با حضور مقامات کشوری خبر داد و گفت این مراسم در سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س)بر گزارمی گردد.

معرفی جانشین جدید فرماندهی انتظامی رفسنجان
در مراسمی با حضور رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمان، جانشین جدید فرماندهی انتظامی رفسنجان معرفی شد. به گزارش ایسنا رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمان ظهر دیروز در مراسم تودیع و معارفه جانشین فرماندهی انتظامی رفسنجان اظهار کرد: سرهنگ کریمی یکی از نیروهای ارزشمندی است که برای فرماندهی یکی از شهرستان‌های استان برای او برنامه داشتیم اما چون با خدمت در شرق تهران به‌عنوان رئیس پلیس فاوای شرق تهران مسئله ارتقای وی است با این انتقال موافقت شد.
علیرضا برزگر افزود: سرگرد رضا خلیلی که پیش از این مسئول بازرسی نیروی انتظامی رفسنجان بود فردی متعهد و تحصیل‌کرده است که برای ریاست بازرسی رفسنجان معرفی می‌شود.
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمان با بیان اینکه انتظار مردم از پلیس تأمین امنیت است، تصریح کرد: سامانه 110 برای دریافت اطلاعات مردمی و شکایت ‌های آن‌ها است. برزگر با اشاره به اینکه سامانه 197 پل ارتباطی میان مردم و پلیس است، افزود: اگر افراد نتوانستند از طریق 110 مشکلات موجود را به گوش پلیس برسانند سامانه 197 موجب ارتباط بیشتر و بهتر مردم با پلیس است که مردم می توانند از این طریق نیز با پلیس جهت رفع معضلات همکاری کنند.

رفسنجانکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.