دعوت ظریف از مردم برای حضور در انتخابات: حضور گسترده مردم یک برگ مهم قدرت برای دیپلماسی کشور است

منتشر شده در صفحه سیاسی | شماره 574

دعوت ظریف از مردم برای حضور در انتخابات:
حضور گسترده مردم یک برگ مهم قدرت برای دیپلماسی کشور است

وزیر خارجه کشورمان گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات یک برگ مهم قدرت در اختیار دستگاه دیپلماسی ایران قرار می‌دهد. دکتر محمدجواد ظریف، رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان در گفت‌وگو با ایسنا در ارتباط با انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی که هفتم اسفندماه برگزار خواهد شد و پیشنهادش به مردم در ارتباط با این انتخابات گفت: من معتقدم هرچه حضور مردم در انتخابات پیش‌رو گسترده‌تر و وسیع‌تر باشد اعتبار، حیثیت و توان کشور در عرصه بین‌المللی افزایش پیدا می‌کند. مردم ما همیشه در انتخابات حضور گسترده‌ای داشتند و هوشمندانه عمل کرده‌اند و در این انتخابات نیز حضور گسترده‌ای خواهند داشت و براساس منافع ملی هوشمندانه عمل می‌کنند. این دیپلمات عالی‌رتبه کشورمان تاکید کرد: مردم ما هیچ‌گاه از خارجی‌ها حرف گوش نکرده‌اند و نیازی به این موضوع ندارند که خارجی‌ها برای آن‌ها تعیین تکلیف کنند. مردم ما خوب می‌فهمند که چگونه عمل کنند و من یقین دارم که در این انتخابات نیز مردم با حضور وسیع خود یک برگ مهم قدرت در اختیار دستگاه دیپلماسی ایران قرار می‌دهند تا ما بتوانیم در عرصه بین‌المللی با سربلندی و قدرت از منافع ملی کشور دفاع کنیم.
پیش از این هم چهره های سیاسی مختلف کشور از مردم خواسته بودند حضوری پررنگ در انتخابات داشته باشند. حسن روحانی رییس جمهور کشورمان هم روز یکشنبه گفته بود: در انتخابات ۷ اسفند کسانی را انتخاب کنید که دغدغه آنها رونق اقتصادی است. ی ادامه داد: کسانی را انتخاب کنیم که در فکر صادرات و رشد صادرات غیرنفتی و به فکر رشد اقتصادی این کشور هستند و قدرت مبارزه با رکود را دارند. کسانی را انتخاب کنیم که به تعبیر رهبر معظم انقلاب دلبسته انقلاب‌اند، دلباخته ملت‌اند و از توطئه‌های دشمن آگاه هستند. ملت ما نخواهد گذاشت کلام مقام معظم رهبری روی زمین بماند و در کنار رهبری، دولت و مسئولین در سال همدلی، همزبانی، همفکری و همکاری و ان‌شاءالله در سال هم‌رأیی همه با هم کنار صندوق آراء می‌رویم. رئیس جمهور در ادامه تأکید کرد: هر قدر اتحاد بین قوا بیشتر و فاصله‌ها کمتر باشد شرایط بهتری را برای پیشرفت کشور داریم. ما می‌خواهیم نمایندگانی را انتخاب کنیم که به تعبیر رهبر معظم انقلاب ریل‌گذار برای حرکت نظام به سمت پیشرفت و تعالی باشند. نمایندگانی که دغدغه آنها منافع و مصالح ملی باشد.
گفتنی است در حالی وزیر خارجه کشورمان مردم را به حضور پای صندوق های رای دعوت می کند که در کرمان غلام عباس نوذری، یکی از کاندیداهای اصلاح طلبان در کرمان و راور غلام عباس نوذری، دیپلمات وزارت امور خارجه می باشد.

12

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :