اخبار آبفا

منتشر شده در صفحه | شماره

بازدید فرماندار رفسنجان
از پروژه ساخت مخزن
ذخیره آب بهرمان
فرماندار رفسنجان از پروژه ساخت مخزن ذخیره آب بهرمان بازدید نمود. حمید ملانوری فرماندار شهرستان رفسنجان به اتفاق سالاری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان و جمعی از مسئولین از پروژه در حال انجام ساخت مخزن آب 2000 متر مکعبی بهرمان نوق بازدید نمود. در این بازدید پیمانکار این پروژه ضمن ارائه توضیحاتی گفت: هزینه کل این پروژه یک میلیارد و دویست وپنجاه میلیون تومان میباشد و 75 درصد از کار خود مخزن و 60 درصد از کار کل پروژه انجام شده است. وی افزود: این پروژه تا پایان خرداد ماه سال 95 به اتمام میرسد.

اجرای شش کیلومتر از خط انتقال تامین آّب یزدانشهر
عملیات اجرایی خط انتقال تامین آب یزدانشهر تا اواخر سال به پایان می رسد. عباس رحیم پور ناظر عالی پروژه شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: به منظور انتقال آب از مخزن سه هزار مترمکعبی از مخزن یزدانشهر به این شهر، از اواخر مرداد ماه سال جاری اجرای خط انتقال توسط شرکت پریا ناب طوس با اعتبار 215 میلیون تومان آغاز شد .وی افزود: تاکنون 6 کیلومتر از این خط اجرا شده و 2 کیلومتر باقی مانده تا اواخر سال به پایان می رسد.

شناسایی بیش از 800 فقره انشعاب غیرمجاز در شهرستان جیرفت
طی نه ماه نخست سال جاری 810 فقره انشعاب غیرمجاز در شهرستان جیرفت شناسایی شد. اکبر مشایخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت گفت: در راستای اعمال مدیریت بهینه مصرف آب شرب و با توجه به پیامدها و مشکلات انشعاب های غیر مجاز این امور در صدد است همه توان و تلاش خود را در راستای کشف و تبدیل نمودن انشعابات غیرمجاز به مجاز به کار گیرد. وی افزود: در همین راستا از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه 810 فقره انشعاب غیرمجاز در جیرفت شناسایی شد که از این تعداد 85 فقره تبدیل به مجاز و مابقی قطع و جمع آوری گردید.

برطرف شدن 576 فقره
حوادث شبکه و انشعابات در شهرستان رفسنجان
طی دی ماه 576 فقره حوادث شبکه و انشعابات در شهرستان رفسنجان برطرف شد. عباس سالاری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان گفت: طی دی ماه 576 فقره حوادث شبکه و انشعابات شامل حوادث اصلی شبکه (49 فقره)، حوادث فرعی شبکه (152 فقره) و حوادث انشعابات (375 فقره) در این شهرستان برطرف شد.
وی افود: این حوادث در شهرهای انار (64)، بهرمان (30)، حسین آباد گلشن (64)، رفسنجان (393)، سرچشمه (16)، صفائیه (2) و کشکوئیه (7) فقره رفع گردید.

29

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :