ضرورت رای دادن به لیست اصلاحات

جمعه 30 بهمن 1394

ضرورت رای دادن
به لیست اصلاحات
شاید در طول یک سال گذشته که از انتشار «پیام ما» به عنوان یک روزنامه مستقل گذشته است بارها ثابت کرده ایم که از نظر فکری با بسیاری از کسانی که پرچم اصلاح طلبی را در کرمان به دست دارند اختلاف نظرهایی داریم و به برخی عملکرد تنگ نظرانه یا فعالیت های غیرشفاف مالی در طول سالیان گذشته ایراد داریم اما نمی توان هرگز اتفاقاتی که در دوران هشت ساله زمامداری «محمود احمدی نژاد» افتاد را از یاد برد. منابع اقتصادی کشور با فسادهای بی حد و حصر نابود شد که بسیاری از آن ها توسط دستگاه محترم قضایی کشف و با عوامل آن که برخی دولتی بودند برخورد شد. در بخش فرهنگ هم آنچنان تنگ نظرهایی اعمال می گردید که عملا فضا برای فعالیت های ساده مطبوعاتی وجود نداشت. در عرض هفت سال بنا به گواه سایت معاونت مطبوعاتی ارشاد بیش از 400 میلیون تومان وجه نقد به یک روزنامه بی کیفیت محلی مجیزگو پرداخت شد و این سوای حمایت های پیدا و پنهان دیگر از طریق آگهی ها و … بود.
در بعد اقتصادی آنقدر به اقشار مختلف مردم فشار آمد که هرگز فراموش نمی کنند. افت ارزش پول ملی به طرز دهشتناکی از سایر دست آوردهای دولت «محمود احمدی نژاد» بود. اما مردم ایران در یک انسجام ملی در خرداد 92 حماسه ای دیگر آفریدند و با انتخاب حسن روحانی عملا کشور به مسیر اعتدال و امید بازگشت. با تلاش بی نظیر دکتر ظریف و تیم همراه وی و با رهنمودهای بزرگان نظام، کشور از لبه پرتگاهی که بیگانگان برایش تدارک دیده بودند بازگشت.
و اما امروز در شرایطی که رهبری موکدا بر شرکت مردم در انتخابات تاکید دارند، در حالی که فقط خود را روزنامه نگار می دانیم نه فعال سیاسی، با همه اختلاف نظرهایی که با دوستان اصلاح طلب کرمانی داریم، باید برای حفظ انسجام و پرهیز از قدرت گرفتن کسانی که سابقه همکاری مشخص با دولت «محمود احمدی نژاد» دارند در این مقطع به لیست اصلاحات و حامیان دولت اعتماد کنیم و به این لیست رای دهیم.
همشهریان گرامی، امروز که چرخش اجباری نخبگان اتفاق افتاده است و عملا نسل جدیدی از اصلاح طلبان به میدان آمده اند به حمایت همه جانبه شما نیاز است. بیایید برای پیشرفت کشور انتخاب های شخصی، قومی و رفاقتی را کنار بگذاریم و یک بار برای همیشه از منافع شخصی به خاطر منافع کشور دست بشوییم زیرا هم در سال های گذشته نتیجه شرکت نکردن در انتخابات را بارها دیده ایم و هم نتیجه انتخاب های افرادی که به اسم استقلال خود را به هیچ جریان سیاسی پاسخگو نمی دانند.
بیاید به کسانی رای دهیم که دلشان برای کشورشان بتپد نه برای منافع حامیان انتخاباتی خود.
از امروز در کرمان برای معرفی دکتر نوذری و خانم دکتر سالاری به دوستان و آشنایان خود بکوشیم و در بقیه استان نیز به لیست اصلاح طلبان اعتماد کنیم. باور کنید کسانی که بیشتر اسمشان را شنیده اید و بیشتر به شما سر می زنند لزوما بیشتر در جهت منافع شما گام برنمی دارند.
امروز می توانیم با انتخاب یک دیپلمات کاردان مثل نوذری و یک بانوی فرهیخته مثل سالاری و نمونه این دو نفر در همه کشور، آینده خود و فرزندانمان را بیمه کنیم. زیرا تجربه ثابت کرده که انتخاب های ما بر آینده کشورمان تاثیر مستقیم می گذارد.
پس به همه بگویید در هفت اسفند در هر جای ایران هستند به لیست اصلاح طلبان رای دهند تا حامیان برجام 2 گام دوم را محکم بردارند.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.