نوذری، سفیر اعتدال، کاندیدای اصلاحاتِ کرمان و راور

1394/11/29

نوذری، سفیر اعتدال، کاندیدای اصلاحاتِ کرمان و راور

رییس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در شهرستان های کرمان و راور گفت: دو کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در حوزه انتخابیه کرمان و راور آقای «غلامعباس نوذری» و خانم «زهره سالاری» هستند.
به گزارش ایسنا محمد فرشاد با اعلام این خبر اظهار کرد: دو کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در دو شهرستان کرمان و راور غلامعباس نوذری و زهره سالاری هستند. وی افزود: لیست اصلاح طلبان در اکثر شهرستان ها مشخص شده و توسط رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان و حامیان دولت اعلام خواهد شد.
رییس ستاد ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در شهرستان های کرمان و راور در پایان تاکید کرد: هواداران اصلاح طلبان و حامیان دولت در چهارچوب قانون برای تبیین مواضع و دیدگاه های کاندیداهای خود تلاش و مردم را به حضور در صحنه انتخابات ترغیب کنند تا انتخاباتی با حضور حداکثری داشته باشم. وی توصیه کرد: هواداران اصلاح طلبان از هر گونه تخریب رقیب پرهیز کنند.
رئیس ستاد ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان شهرستان های کرمان و راور همچنین گفت: توصیه می کنم اخلاق مداری را در هر شرایطی رعایت کنیم. در اخلاق اصلاح طلبی حذف رقیب فقط در پای صندوق های رای اتفاق می افتد. مردم انتخاب می کنند که رقبای ما از صندوق های رای حذف شوند. این نوع عملکرد ریشه در اخلاق اسلامی ما دارد. گفتنی است غلامعباس نوذری دانشجوی دکترای روابط بین الملل و از دیپلمات های برجسته وزارت امور خارجه می باشد که پیش از این سرپرست سفارت جمهوری اسلامی ایران در نیوزیلند بوده است و بنا به پیشنهاد بزرگان اصلاحات کشور وارد عرصه ی انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کرمان و راور شده است.
از جمله دیگر سوابق این دیپلمات برجسته می توان به:
– عضو جهاد دانشگاهی سال 1360
– وورد به وزارت امور خارجه و استخدام در این وزارتخانه سال 1361
– کنسول و کارشناس سفارت جمهوری اسلامی ایران در نیجریه سال 1362
– کارشناس حوزه وزیر در وزارت امور خارجه سال 1365
– کارشناس سفارت جمهوری اسلامی ایران بلغارستان سال 1367
– کنسول سفارشت جمهوری اسلامی ایران امارات عربی متحده سال 1377
– معاون اداره کل دبیرخانه وزارت امور خارجه سال 1380
– مسئول اداره کل دبیرخانه وزارت امور خارجه سال 1382 تا 1385
– کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران نیوزیلند سال 1385
– عضو ارشد و فعال ستاد مرکزی انتخابات 1392 ریاست جمهوری جناب آقای دکتر روحانی
– معرفی به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در استرالیا و نیوزیلند

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.