قتل مرد متجاوز در کرمان و دستگیری قاتل در تهران

منتشر شده در صفحه حوادث | شماره 567

قتل مرد متجاوز در کرمان و دستگیری قاتل در تهران

پسر ۲۵ ساله ای که ۵ ماه قبل مرد شیطان صفتی را در خانه شان به قتل رسانده بود پس از فرار از کرمان سرانجام در منزلش در تهران شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار ما، رسیدگی به این پرونده چهارم شهریور همزمان با کشف جسد مرد جوان مقابل بیمارستان شهرستان عنبرآباد آغاز شد.
مسئولان بیمارستان پس از کشف جسد مرد جوانی در داخل خودروی پراید نقره ای رنگ مقابل بیمارستان موضوع را به پلیس اطلاع دادند و با حضور تیم های پلیس آگاهی تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول آغاز شد.
در بررسی های اولیه مشخص شد مقتول صفا ۳۵ ساله بود که بر اثر اصابت تیر به قلبش جانش را از دست داده است با به دست آمدن هویت مقتول در تحقیقات تکمیلی ماموران متوجه شدند مقتول ساعتی قبل توسط پسر جوانی به نام محمود به بیمارستان منتقل شده و جسدش در داخل خودرو رها شده است.
با شناسایی هویت پسر جوان تحقیقات برای دستگیری او و تحقیق در رابطه با علت قتل مرد ۳۵ ساله آغاز شد.
با گذشت بیش از ۵ ماه از وقوع قتل در حالی که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری پسر ۲۵ ساله به عنوان مضنون اصلی جنایت ادامه داشت مأموران پلیس تهران متوجه شدند محمود پس از فرار به تهران آمده و زندگی مخفیانه ای را آغاز کرده است. در ادامه با شناسایی مخفیگاه متهم در حوالی خیابان خیام روز گذشته دستگیر شد.
صبح دیروز با انتقال متهم به دادسرای امور جنایی تحقیقات از متهم آغاز شد. پسر ۲۵ساله با اعتراف به قتل صفا گفت: یک سال قبل از ارتکاب قتل پدرم به علت تصادف و رانندگی بدون گواهینامه به زندان افتاد. صفا از دوستان پدرم بود که در این مدت به خانه ما رفت و آمد داشت. روز حادثه مادرم با من تماس گرفت ومدعی شد: صفا می خواهد به زور او را مورد آزار و اذیت قرار دهد ، بلافاصله من به خانه آمدم و متوجه شدم خودروی مقتول جلوی در پارک است وقتی از پشت پنجره داخل خانه را دیدم مرد شیطان صفت با مادرم گلاویز شده بود و در حال ضرب و شتم او بود من نیز کنترلم را از دست دادم و با ورود به خانه اسلحه شکاری که متعلق به برادرم بود را برداشته و با مقتول درگیر شدم.
پسر جوان اضافه کرد: صفا با دیدن اسلحه ترسید و به سمتم آمد تا آن را از من بگیرد اما نمی دانم چگونه یک تیر شلیک و به قلب او خورد.
بعد از اینکه مقتول روی زمین افتاد او را سوار ماشین خودش کردم و به جلوی بیمارستان رساندم بعد هم از ترس دستگیری به تهران فرار کرده و با اجازه خانه ای در محله خیام زندگی مخفیانه ام را آغاز کردم تا اینکه سرانجام دستگیر شدم.

25

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :