خبر

1394/11/26

عدم توانايي راننده نيسان
سه كشته برجاي گذاشت
فرمانده انتظامي شهرستان کرمان از کشته شدن 3 نفر بر اثر واژگوني يك دستگاه خودروي وانت نيسان در محور سيرچ – کرمان خبر داد.
سرهنگ «عبدالعلي روانبخش» در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع حادثه واژگوني خودرو در محور سيرچ – کرمان بلافاصله مأموران انتظامي به محل اعزام شدند. وي افزود: گزارش مأموران مشخص نمود يك دستگاه خودروي وانت نيسان با سه نفر سرنشين واژگون شده است. سرهنگ روانبخش خاطر نشان كرد: در اين حادثه هر سه سرنشين نيسان در دم جان خود را از دست دادند. فرمانده انتظامي شهرستان کرمان تصريح كرد: علت حادثه از سوي كارشناسان پليس راه، سرعت غيرمجاز و عدم توانايي راننده در کنترل خودرو اعلام شده است. اين مقام انتظامي در پايان با تأکيد بر اينکه واژگوني خودروها از عوامل مهم در تصادفات فوتي است گفت: لازم است کليه رانندگان هنگام رانندگي با صبر، حوصله و پرهيز از عجله و شتاب بي مورد، از وقوع چنين حوادث تلخي پيشگيري نمايند.

انهدام باند سرقت تقدير شهروندان را در پي داشت
فرمانده انتظامي «راور» از متلاشي شدن يك باند سرقت و كشف 15 فقره سرقت خبر داد.
سرهنگ «هادي ميرزايي» در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت:با گزارش چند مورد سرقت در شهرستان ،ماموران پليس آگاهي با اشرافيت اطلاعاتي دو نفر از اعضاي يك باند سرقت را شناسايي و اقدامات لازم جهت دستگيري آن آغاز شد. وي افزود: ماموران ضمن هماهنگي با مقام قضايي مالخر و سارق را هنگام خريد و فروش لوازم مسروقه دستگير و پس از بازرسي از منزل مالخر 55 قلم اموال مسروقه به همراه مقداري مواد مخدر صنعتي را از منزل وي كشف و ضبط كردند. سرهنگ ميرزايي در ادامه عنوان كرد: با پي جويي انتظامي و تلاش شبانه روزي ماموران دو نفر ديگر از اعضاي اين باند شناسايي و دستگير شدند و از منزل آنان 15نيز قلم اموال مسروقه كشف و ضبط شد. فرمانده انتظامي شهرستان راور خاطر نشان كرد:با دستگيري اعضاء و متلاشي شدن اين باند سرقت در مجموع 70 قلم اموال مسروقه ضبط ودر اين رابطه 15 فقره سرقت كشف شد. سرهنگ هادي ميرزايي همچنين تصريح كرد:اموال مسروقه شامل 4 راس احشام ، انواع قطعات خودرو ، انواع الكتروموتور ، لوازم منزل وظروف مسي قديمي بود كه پس از سير مراحل قانوني اموال تحويل مالباختگان شد. ميرزايي با اشاره به اينكه سارقان به انگيزه تامين مواد مخدر مصرفي خود اقدام به سرقت مي كنند از همه شهروندان خواست: تا در حفظ ونگهداري از اموال خود حساسيت بيشتري داشته باشند و هرگونه موارد مشكوك را از طريق سامانه تلفني 110 با پليس در ميان بگذارند. گفتني است در پي كشف و استرداد اموال مسروقه جمعي از مردم و مالباختگان در اقدامي خودجوش از زحمات و خدمات پليس در اين شهرستان تقدير و تشكر كردند.

واژگوني سمند سرنشينش را به کام مرگ کشاند
فرمانده انتظامي «رفسنجان» گفت :در اثر واژگوني يک دستگاه خودرو سمند در محور رفسنجان -سرچشمه يکي از سرنشينان اين خودرو فوت کرد .
سرهنگ «نصراله عباسي « در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت :طي تماس تلفني احدي از شهروندان به مرکز پيام پليس مبني بر واژگوني يک خودرو سواري سمند در محور رفسنجان به سرچشمه مأموران انتظامي به همراه عوامل اورژانس و پليس راه بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند . عباسي گفت : در بررسي از محل حادثه مشخص شد يک دستگاه خودروي سواري سمند واژگون شده که در اثر آن راننده و يکي از سه نفر سرنشين آن مصدوم و توسط عوامل اورژانس به بيمارستان منتقل شدند . وي افزود : در اين حادثه دلخراش متاسفانه يکي از سرنشينان خودرو به علت شدت جراحات وارده در بيمارستان علي ابن ابيطالب اين شهرستان فوت كرد . اين مقام مسئول علت حادثه را با توجه به نظر کارشناسان پليس راه ، عدم توانايي در کنترل وسيله نقليه اعلام نمود .

سارق خودرو به 3 فقره سرقت اعتراف كرد
رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان از دستگيري يك سارق خودرو با سه فقره سرقت خبر داد.
سرهنگ «يدا.. حسن پور» در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت : در پي ارجاع يك فقره پرونده از كلانتري 21 شهر كرمان به دايره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان رسيدگي به اين پرونده در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت. وي بيان داشت: ماموران اين پليس با انجام يك سري اقدامات اطلاعاتي و پليسي متهم را دستگير و به پليس آگاهي منتقل كردند. حسن پور افزود : در بازجويي هاي بعمل آمده ، متهم به 3 فقره سرقت خودرو اعتراف كرد. وي افزود: خودرو هاي سرقتي پس از كشف به صاحبان آنها بازگردانده شد.

رفسنجانکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.