برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای خبرگان کرمان از صدا و سیما پخش می شود دو نوبت در تلویزیون، دو نوبت در رادیو

1394/11/25

برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای خبرگان کرمان از صدا و سیما پخش می شود
دو نوبت در تلویزیون، دو نوبت در رادیو

پیام ما- با آغاز زمان تبلیغات کاندیداهای مجلس خبرگان، برنامه های تبلیغی کاندیداها در کرمان هم از صدا و سیمای کرمان پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کرمان جدول پخش برنامه های تبلیغی نامزدهای پنجمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری در شبکه استانی کرمان بعد از برگزاری آئین قرعه کشی با حضور سه نفر از نامزدها و دو نماینده نامزدهای این مجلس، فرماندار کرمان، قائم مقام و سخنگوی هیات نظارت، مدیرکل صدا و سیما، نماینده دادگستری و اعضای ستاد انتخابات صدا و سیمای مرکز کرمان نوشته شد. بر این اساس برنامه های تبلیغی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان کرمان در این مدت هر روز به جز پنج شنبه و جمعه ها، ساعت های 15:30 و 19:15 از سیما و در ساعات 10:30 و 16:30 از صدای مرکز کرمان پخش خواهد شد.
محمدعلی توحیدی فرماندار کرمان در این نشست ضمن تقدیر از عوامل که برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه هفتم اسفند تلاش می کنند به برگزاری نشست های متعدد با مسئولان صدا و سیمای مرکز کرمان اشاره کرد و گفت: در این نشست ها مقرر شده برنامه نامزدهای مجلس خبرگان رهبری در بهترین ساعت و پربیننده ترین زمان پخش شود. محمد علمی قائم مقام و سخنگوی هیات نظارت کرمان نیز در این نشست با تاکید بر رعایت قانون و رعایت اصل بی طرفی توسط اعضای هیات نظارت استان کرمان در همه مراحل انتخابات گفت: شورای نگهبان نهاد با قداستی است که شش فقیه به عنوان نمایندگان رهبر معظم انقلاب اسلامی و شش حقوقدان برجسته در آن حضور دارند. مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان در این نشست با تاکید بر نقش بی طرفانه رسانه ملی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیما در راستای کمک به برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات و ارتقاء مشارکت مردم از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد. احمد علیرمضانی افزود: بخش های مختلف صدا و سیما از ماهها قبل با برنامه ریزی های دقیق و تشکیل ستاد انتخابات این مرکز در سه مرحله تبیینی، تشریحی و تهییجی رسالت خود را برای برگزاری انتخابات در شأن ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده است. وی اظهار کرد: تاکنون برنامه های مختلفی در بخش های سیما، صدا و خبر با موضوع انتخابات پخش شده است.
گفتنی است 22 داوطلب به منظور نامزدی مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان کرمان نام نویسی کرده بودند که از این تعداد پنج داوطلب از این حوزه انتخابیه توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند. نامزدهای مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان کرمان محمد بهرامی خوشکار، سید احمد خاتمی، احمد شیخ بهائی، سید جلیل صدر طباطبایی و امان الله علیمرادی هستند.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.