اخبار آبفا

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره 564

بازسازی بیش از ۱۶ کیلومتر شبکه آبرسانی در استان کرمان
طی یک ماه ۱۶ کیلومتر و ۲۳۲ متر شبکه آبرسانی در استان کرمان بازسازی شد. محمد طاهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: در دی ماه به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به مشترکین و جلوگیری از هدر رفت آب، ۱۶ کیلومتر و ۲۳۲ متر شبکه آبرسانی در استان کرمان در شهرستان های بافت (۲۴۶ متر)، بم (۲۳۵۵ متر)، رفسنجان (۱۰۴۰۰ متر)، زرند (۲۹۵ متر)، سیرجان (۵۴۰ متر)، شهربابک (۱۰۰ متر)، کرمان (۱۹۹۶ متر) و کهنوج (۳۰۰ متر) بازسازی شد. وی افزود: طی این مدت ۱۱ کیلومتر و ۴۸۵ متر شبکه آبرسانی در شهرستان های بافت (۵۰۰ متر)، رفسنجان (۴۲۰۰ متر)، زرند (۲۰۰ متر)، شهربابک (۵۶۰ متر)، کرمان (۱۰۲۵ متر) و کهنوج (۵۰۰۰ متر) توسعه یافت. مدیرعامل شرکت آبفای کرمان همچنین از توسعه ۶ کیلومتر و ۴۳۴ متر خط انتقال در شهرستان های بافت، سیرجان، کرمان و کهنوج در مدت زمان مذکور خبر داد.

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست امور تامین و ذخیره آب شهر کرمان
مراسم تودیع حمیدرضا فروغی و معارفه جواد سیاری برگزار شد. طی مراسمی با حضور غلامرضا زین الدینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کرمان و جمعی از کارکنان این امور، مراسم تودیع و معارفه سرپرست امور تامین و ذخیره آب شهر کرمان برگزار شد. در این مراسم از زحمات فروغی سرپرست سابق امور تامین و ذخیره آب شهر کرمان تقدیر شد و جواد سیاری به عنوان مدیر این امور معرفی شد. همچنین محمد مهدی احسانی به عنوان رئیس اتفاقات شبکه امور آبفای کرمان منصوب گردید. لازم به ذکر است حمیدرضا فروغی در سمت مدیر امور آب بدون درآمد شرکت آب و فاضلاب استان کرمان مشغول به خدمت می باشد.

پایان عملیات اجرای خط انتقال رودبار کهنوج
عملیات اجرای خط انتقال رودبار کهنوج به طول ۱۲ کیلومتر به پایان رسید. حامد یوسف زاده رئیس اداره آب و فاضلاب رودبار گفت: عملیات اجرای خط انتقال رودبار با لوله GRP 600 به طول ۱۲ کیلومتر توسط شرکت قطره گستر جنوب (مائده سبز) به پایان رسید. وی افزود: عملیات اجرایی این خط انتقال به منظور آبرسانی از مختار آباد به رودبار با اعتبار ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان (خرید لوله و اجرا) از ۷ ماه قبل آغاز شد. رئیس اداره آب رودبار در ادامه بیان داشت: جهت انتقال آب به رودبار ۷ حلقه چاه نیز باید وارد مدار گردد که با بهره برداری از این چاهها تا قبل از پایان سال این عملیات اجرایی خواهد شد و مشکل کمبود آب شهر رودبار مرتفع می گردد.

بازسازی ۱۰ کیلومتر از شبکه آبرسانی شهر رودبار
۱۰ کیلومتر از شبکه آبرسانی شهر رودبار با لوله های پلی اتیلن بازسازی شد. حامد یوسف زاده رئیس اداره آب و فاضلاب رودبار گفت: عملیات بازسازی قسمتی از شبکه آبرسانی شهر رودبار با لوله پلی اتیلن سایز ۲۰۰ و ۲۵۰ توسط شرکت نارپ بتن سبزه واران با اعتبار ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در حال انجام می باشد. وی افزود: در این عملیات که از اواخر دی ماه آغاز شده بازسازی ۳۵ کیلومتر از شبکه فرسوده در دستور کار قرار دارد که تاکنون ۱۰ کیلومتر از این شبکه بازسازی شده است. یوسف زاده در ادامه بیان داشت: در طی اجرای عملیات بازسازی،تاکنون ۵۰ دستگاه کنتور خراب نیز تعویض گردید.

24

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 2
  • امروز: 6
  • دیروز: 850
  • هفته: 4,625
  • ماه: 24,412
  • سال: 181,699