در برگزاری بزرگداشت پنجاهمین سالگرد انعقاد کنوانسیون رامسر و روز جهانی تالاب‌هامحیط‌بانان و قهرمان تالاب معرفی شدندبزرگداشت پنجاهمین سالگرد انعقاد کنوانسیون رامسر و روز جهانی تالاب‌ها، با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس ستاد ملی هماهنگی برگزار شد و علی بازدار‌گندمانی و عبدالله عباسی، محیط‌‌بانان نمونه تالابی کشور و رسول زمانی، قهرمان تالاب معرفی شدند.

پنجشنبه 30 بهمن 1399

علی بازدار‌گندمانی و عبدالله عباسی، محیط‌‌بانان نمونه تالابی کشور و رسول زمانی، قهرمان تالاب معرفی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، برنامه انتخاب و تقدیر از محیط‌بانان نمونه تالابی و قهرمان تالاب، همزمان با مراسم بزرگداشت پنجاهمین سالگرد انعقاد کنوانسیون رامسر، برای قدردانی از اقدامات شایسته و زحمات بی‌شائبه حافظان تالاب‌های کشور برگزار شد و عبدالله عباسی از استان گیلان و علی بازدار گندمانی و رسول زمانی از استان چهارمحال‌و‌بختیاری، محیط‌بان نمونه تالابی و قهرمان تالاب شناخته شدند.
بزرگداشت پنجاهمین سالگرد انعقاد کنوانسیون رامسر و روز جهانی تالاب‌ها، با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و رئیس ستاد ملی هماهنگی و مدیریت تالاب‌های کشور، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و متخصصان داخلی و خارجی، سه شنبه 28 بهمن ماه جار‌ی (به صورت حضوری و آنلاین) برگزار شد.

رئیس ستاد ملی هماهنگیمحیط زیستمحیط‌بانان
مطالب مرتبط
کمبود آب عشایر را زودتر از موعد به ییلاق روانه کردنابودی پوشش گیاهی مراتع با کوچ زودهنگام عشایر
آیسان زرفامآیسان زرفام
ثبت سند تالاب انزلی به نام وزارت نیرو تایید شدمحیط زیست: شکایت می‌کنیم
در حالی که مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان صدور سند برای وزارت نیرو را قانونی دانسته است، محیط زیست از طرح شکایت حقوقی در این باره به دفتر ریاست‌جمهوری خبر داد.
با مجوز محیط زیست جاده میان‌بر اهواز به مسجد سلیمان از وسط منطقه حفاظت‌شده کرایی می‌گذردمنطقه امن قوچ و میش دو نیم می‌شود
حمید جلالوندی، مدیرکل دفتر ارزیابی زیست محیطی:ما در کمیته ارزیابی بررسی کارشناسی نکردیم و با استناد به تفاهم‌نامه دفتر زیستگاه‌ها این مجوز داده شد
مرضیه قاضی‌زادهمرضیه قاضی‌زاده
شهردار تهران در نشست خبری در پاسخ به «پیام ما»:آمار کودکان زباله‌گرد کاهش یافته است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران: کارهای سلول دفن پسماند بیمارستانی درحال انجام است
سوگل دانائیسوگل دانائی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.