پایان کار ۷۰ درصد مسكن مهر استان كرمان

1394/10/20

مهندس مقبلی وضعیت مسکن مهر استان را تشریح کرد؛
پایان کار
۷۰ درصد مسكن مهر استان كرمان
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان اعلام کرد: در صورت افتتاح ۲۲۰۰ واحد مسکن مهر تا پایان سال جاری، تعداد واحدهای به بهره‌برداری رسیده در استان کرمان فراتر از ۳۰ هزار واحد می‌شود و بقیه واحدها هم سال آینده افتتاح خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی راه وشهرسازی کرمان ،مهندس خداداد مقبلی در گفت وگو یی در مورد وضعیت مسکن مهر استان کرمان گفت: کل مسکن مهر این استان ۴۳ هزار و ۴۶۹ واحد است که ۳۲ هزار و ۸۱۰ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر و ۱۰ هزار و ۶۵۹ واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت واقع شده است.
وی در خصوص واحدهای افتتاح شده در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر گفت: از مجموع ۳۲ هزار و ۸۱۰ واحد در این شهرها تاکنون ۱۸ هزار و ۴۰۷ واحد به بهره‌برداری رسیده‌ و ۲۰۰۰ واحد نیز تا پایان امسال قرار است افتتاح شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان اضافه کرد: مابقی واحدها که بالغ بر ۱۲ هزار و ۴۰۳ واحد می‌شود در سال ۹۵ به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر نیز که اجرای پروژه‌های مسکن مهر بر عهده بنیاد مسکن استان است، تاکنون از مجموع ۱۰ هزار و ۶۵۹ واحد، تعداد ۹۵۰۰ واحد به بهره‌برداری رسیده و تحویل متقاضیان شده‌است.
مهندس مقبلی افزود: بناست ۲۰۰ واحد دیگر نیز امسال به بهره‌برداری برسد که در این صورت با ۲۰۰۰ واحدی که قرار است در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر در سال جاری افتتاح شود تا پایان امسال تعداد واحدهای به بهره‌برداری رسیده در کل شهرهای استان کرمان به ۳۰ هزار و ۱۰۷ واحد خواهد رسید.
وی اضافه کرد: مابقی واحدهای واقع شده در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر که ۹۵۹ واحد می‌شود، ان‌شالله سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و به این ترتیب در سال ۹۵ با افتتاح ۱۳ هزار و ۳۶۲ واحد، پرونده مسکن مهر در استان کرمان بسته خواهد شد.

زلزلهکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.