علت اصلی طلاق در استان کرمان، نارضایتی جنسی است

سه شنبه 15 دی 1394

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمان با بیان اینکه روحانیون در بحث طلاق و پیامدهای طلاق می‌توانند در جامعه موفق عمل کنند، اظهار کرد: علت اصلی طلاق در استان کرمان، نارضایتی جنسی است که باید در این راستا به جوانان و زوجین آموزش‌های لازم داده شود.
به گزارش ایسنا محمدصادق اسلامی در کارگاه آموزشی کاهش طلاق توافقی با حضور ائمه جماعات کرمان گفت: اطمینان داشتن مردم به ائمه جماعات یکی از اهداف اصلی برگزاری این کارگاه است. معاون پیشگیری از وقوع جرائم دادگستری استان کرمان با بیان اینکه مسجد از رسالت اصلی خود فاصله گرفته است و هم اکنون تنها در اقامه نماز جماعت خلاصه شده است ، بیان کرد: اگر یک روحانی و امام جماعت در یک مسجد بخواهد کاری انجام دهد به نحو احسن می تواند انجام دهد. وی اظهار کرد: طلاق توافقی از معضلات جامعه محسوب می‌شود که باید مورد بحث ائمه جماعات با مردم قرار گیرد ضمن آنکه همه مسئولین فرهنگی انتظارشان از دولتی‌ها بالا رفته و همین امر باعث غافل شدن از بحران‌های اجتماعی شده است.
وی افزود: در کشوری زندگی می کنیم که مبانی اعتقادی ما، مبانی دینی است و اتکا به مذهب می‌کنیم اما گروهی از مشاورین اطلاعی از مذهب ندارند و نمی توانند زوج را برای برگرداندن به زندگی موفق کنند.

دادگستریزلزلهکرمانمذهب
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.