ماجرای بازدید سرزده رهبری از بم

شنبه 12 دی 1394

ماجرای بازدید سرزده
رهبری از بم
فاجعه و حادثه انقدر عظیم و بزرگ بود که جز بسیج همه امکانات کشور و تو بگو تمام دنیا راهى را براى تسکین الام مردم مظلوم بم نگذاشته بود. دولت ، استاندار، فرماندار داغدیده بسیجى بم و فرزند شهید، نماینده اول کرمان که تجارب ارزشمندى در حوادث و بخصوص زلزله داشت، فرمانده دلاور لشکر حماسه ساز ثارالله در سالهاى خون و اتش، همه سپاهیان و ارتشیان غیور و …. کارنامه اى درخشان از اوج همدلى و وحدت را در بم به نمایش گذاشتند و در راس همه هدایت و فرماندهى مستقیم کسى که اگر بگویم استان کرمان و منطقه جنوب و مردمش را بیش از همه مى شناسد و از ما کرمانى ها، کرمانى تر است سخنى به گزاف نگفته ام. خاطراتى تلخ و شیرین از دوران غربت و تبعید در ایرانشهر و جیرفت و حضورى کارساز و موثر در رفسنجان و کرمان قبل و بعد از انقلاب که اثراتش جاودانه است. اقا سید على اقا خامنه اى خطیب توانا و انقلابى دیروز و امروز و رهبر انقلاب.
صادقانه بگویم، من ازتعداد سفرهاى اقا به بم به جز سفرهاى رسمى اطلاع دقیقى ندارم ولى در طول عملیات امداد و نجات و بازسازى حداقل یکبار را مطمئنم که اقا با لباس مبدل و بدون تشریفات ویژه امنیتى و سوار بر وانتى معمولى انهم نه جلو بلکه در قسمت عقب وانت روباز به تمام نقاط شهر رفته و در گفتگویی رودرو با مردم داغدیده حتى نوع غذا و گرمى و سردى ان ، کیفیت و …. شخصا کنترل و برکار دولتى ها و نظامیان و امدادگران دلسوزى که همه توان و امکانات خود را به صحنه اورده بودند نظارت و نقاط ضعف را تذکر داده اند.
اى کاش همه دولت مردان و مسئولین کشور و دوستداران اقا، تذکرات و راه و روش ایشان را بدور از منافع جناحى و گروهى مد نظر قرار مى دادند و به ان عمل مى کردند.
اى کاش…..

بمرفسنجانزلزله
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *