خبر

1394/10/10

احمد مرادعليزاده در جلسه توليد منطقه كرمان:‌
كشف توانمندي‌هاي نهفته فضيلت است
احمد مرادعليزاده مدير عامل شركت ملي صنايع مس ايران، در جلسه توليد منطقه كرمان كه صبح دوشنبه هفت دي ماه در سالن كنفرانس آموزش برگزار شد اظهار داشت:‌ كشف توانمندي‌هاي نهفته فضيلت است و استفاده كردن از آن توانمندي‌ها در محيط كار به نوعي وظيفه است.
وي همچنين گفت:‌ اميدوارم همانطور كه با همدلي و همت كارها را انجام داده ايم بتوانيم تا پايان سال برنامه ها را اجرا كنيم و با نگاه خوب و موفقيت آميز به سال آينده قدم بگذاريم.
مديرعامل شركت مس در مورد ركود جهاني گفت:‌ وضعيت اقتصادي جهان همچنان در ركود است و اين ركود در كشورهاي شمال و جنوب آسيا و كشورهاي خاورميانه نسبت به اروپا و آمريكا بحراني تر است و بر روي قيمت‌هاي انرژي و فلزات اثرات نامطلوب گذاشته است و در حوزه توسعه معادن حدود 300 ميليارد دلار از پروژه ها در كل دنيا تعطيل شده است.
مرادعليزاده در ادامه گفت: با توافقهايي كه در زمينه هسته اي انجام شده است قبل از پايان سال شمسي گشايش‌هايي اتفاق خواهد افتاد و وضعيت جاري در كشور بهتر خواهد شد و ما نيز تا سال 2016 فروش محصولاتمان را از طريق قراردادهايي كه بسته ايم ماهيانه مشخص كرده ايم و در بخش توسعه پروژه ها را طوري تعريف كنيم تا در موعد مقرر برنامه هاي شركت انجام شود. وي گفت: ما بايد نقاط كوري كه مجموعه را دچار روزمرگي كرده است، شناسايي كنيم و از پتانسيل‌هاي آينده استفاده نماييم و نگاه كيفيت بخشيدن به انجام كار را بصورت موجي به رده‌هاي پايين‌تر سازماني منتقل نماييم.
همچنين در اين جلسه از خدمات مهندس منوچهر ترابي معاونت معدن و فراوري مس سرچشمه نيز تقدير بعمل آمد.

مسئول امور فرهنگی مجتمع کک سازی
و پالایش قطران زرند:
حضورمردم در تجمع 9 دی ماه تمام دسایس ،نقشه ها و هزینه های میلیاردی دشمن را به باد خواهد داد
به گزارش روابط عمومی مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند ، علی گلستانی مسئول امورفرهنگی در جمع نمازگزاران و کارکنان مجتمع ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم(ص)و امام جعفر صادق (ع) وهمچنین گرامیداشت حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: حماسه نهم دیماه وحضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9دی88نقطۀ عطفی درتاریخ انقلاب اسلامی وبرگ زرین دیگری در افتخارات ملت شهید پرور مان به حساب می آید. در این روز ماندگار وتاریخی ملت همیشه بیدار ودر صحنۀ ایران اسلامی دشمنان خدا ودینش را مأیوس و نا امید و قلب نازنین امام زمان (عج)ونائب برحقش امام خامنه ای (مد ظله) راشاد ساختند. روز نهم دی مردم نشان دادند که با بصیرت هستند ودر میان گردو غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز راه را گم نکردند ودست از ولایت ورهبری بر نداشتند.وی در ادامه اشاره ای به فرمایش حضرت علی (ع) داشتند که آن حضرت فرمودند: بابصیرت کسی است که بشنود وبیندیشد ، نگاه کند وببیند ازعبرتها بهره گیرد آن گاه راههای روشن ودرست رابپیماید وبدین ترتیب از افتادن در پرتگاه ها دوری کند.
وی در ادامه افزود: مقام معظم رهبری(مد ظله) می فرمایند:نهم دی 88حاثۀ کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم وماندگار مردمی شبیه حرکت بزرگ ملت درروزهای اول انقلاب است وباید تلاش شود سالگرد این حماسه حرف اصلی ملت ایران یعنی حرکت در سایۀ دین وتحقق وعده های الهی تبیین شود.
گلستانی گفت : پیرو فرامین وفرمایشات مقام معظم رهبری مردم شهید پرور شهرستان زرندوهمچنین تلاش گران عرصۀ صنعت درمجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند روز نهم دی امسال هم طبق سنوات گذشته با بصیرت والایشان در تجمع این روز که به یوم الله معروف است شرکت خواهند نمود وتمام دسایس ، نقشه ها وهزینه های میلیاردی دشمنان را بر باد خواهند داد ومهر تثبیت دوباره ای با آرمانهای امام راحل عظیم الشأن وفرامین مقام معظم رهبری وشهدای گرانقدر در سایۀ پربرکت ولایت خواهند داشت.

زرندزلزله
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.