روزنامه نگارانی که نامزد مجلس هستند

روزنامه نگارانی که نامزد مجلس هستند

انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی را از شورانگیزترین انتخابات های پس از انقلاب می توان به شمار آورد. در این دوره پس از دو دوره فترت، که رقابت چندانی بین جناح ها و چهره های سیاسی برای ورود به مجلس برقرار نبود، خونی تازه به رگ های سیاست ایران دوید. اقشار مختلف جامعه برای انتخابات نام نویسی کرده اند. کسانی که دوره هایی را گوشه نشینی اختیار کرده بودند. کسانی که در پست های دیگری مشغول بودند و امروز در قامت نامزدی مجلس ظاهر شده اند. اما در این میان عده ای از روزنامه نگاران استان کرمان هم پس از سال ها کار طاقت فرسا در عرصه مطبوعات، دستی به آتش انتخابات رسانده اند و قصد دارند تا خود را در معرض رأی شهروندان بگذارند.
پنج روزنامه نگار از دو حوزه انتخابیه کاندیدا شده اند که به ترتیب حروف الفبا بدین شرح می باشند؛
علیرضا احمدی گوهری
احمدی گوهری؛ مدیر مسوول هفته نامه ذوالفقار کرمان می باشد. این نشریه رویکرد اصلاح طلبی دارد. وی بیش از دو دهه است که مدیریت باشگاه فرهنگی- ورزشی ذوالفقار را بر عهده دارد. وی کارشناس ارشد محیط زیست دارد. وی نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.
بتول ایزدپناه راوری
بتول ایزدپناه روزنامه نگار و سرپرست سابق روزنامه اطلاعات در استان کرمان نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است. ایزدپناه در آخرین ساعت ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کرمان و راور نام نویسی کرد. ایزد پناه دبیری چهارمین جشنواره مطبوعات استان کرمان در مرداد ماه امسال را عهده دار بود.
وی در حال حاضر عضو هیات مدیره خانه مطبوعات استان کرمان است. گفتنی است که بتول ایزدپناه صاحب امتیاز و مدیر مسوول ماهنامه سرمشق می باشد.
علی علویان
علویان؛ صاحب امتیاز و مدیر مسوول هفته نامه اصلاح طلب آینده ما(عصر ظهور) است. وی سال هاست که در کسوت روزنامه نگاری در مطبوعات استان فعالیت می کند. علویان تحصیلات حوزوی دارد. وی علاوه بر تحصیل در حوزه علمیه، در مقطع دکترای علوم سیاسی مشغول به تحصیل است. علویان از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان نامزد شده است.
ماشا الله کاربخش راوری
کاربخش راوری؛ صاحب امتیاز و مدیر مسوول هفته نامه«عصر باور» می باشد. عصر باور نشریه ای است که یازده سال در گستره استانی منتشر می شود. کاربخش از حوزه انتخابیه کرمان و راور نامزد شده است. وی پیش از این عضو شورای شهر راور بوده است. وی کارشناس ارشد علوم اجتماعی است و مدیریت آموزش و پروش راور را نیز عهده دار بوده است.
علی کمساری بنانی
کمساری بنانی؛ صاحب امتیاز و مدیر مسوول هفته نامه«همراه کرمان» است. همراه از جمله نشریاتی است که رویکرد اصلاح طلبی دارد. کمساری تحصیلات حوزوی دارد. کمساری از حوزه انتخابیه کرمان و راور خواهان ورود به مجلس دهم است.

زرندزلزلهشورای شهرکرمانورزشی
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *