احمد مرادعلیزاده در جلسه تولید منطقه کرمان:‌ کشف توانمندی‌های نهفته فضیلت است

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 529

احمد مرادعلیزاده در جلسه تولید منطقه کرمان:‌
کشف توانمندی‌های نهفته فضیلت است
احمد مرادعلیزاده مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، در جلسه تولید منطقه کرمان که صبح دوشنبه هفت دی ماه در سالن کنفرانس آموزش برگزار شد اظهار داشت:‌ کشف توانمندی‌های نهفته فضیلت است و استفاده کردن از آن توانمندی‌ها در محیط کار به نوعی وظیفه است.
وی همچنین گفت:‌ امیدوارم همانطور که با همدلی و همت کارها را انجام داده ایم بتوانیم تا پایان سال برنامه ها را اجرا کنیم و با نگاه خوب و موفقیت آمیز به سال آینده قدم بگذاریم.
مدیرعامل شرکت مس در مورد رکود جهانی گفت:‌ وضعیت اقتصادی جهان همچنان در رکود است و این رکود در کشورهای شمال و جنوب آسیا و کشورهای خاورمیانه نسبت به اروپا و آمریکا بحرانی تر است و بر روی قیمت‌های انرژی و فلزات اثرات نامطلوب گذاشته است و در حوزه توسعه معادن حدود 300 میلیارد دلار از پروژه ها در کل دنیا تعطیل شده است.
مرادعلیزاده در ادامه گفت: با توافقهایی که در زمینه هسته ای انجام شده است قبل از پایان سال شمسی گشایش‌هایی اتفاق خواهد افتاد و وضعیت جاری در کشور بهتر خواهد شد و ما نیز تا سال 2016 فروش محصولاتمان را از طریق قراردادهایی که بسته ایم ماهیانه مشخص کرده ایم و در بخش توسعه پروژه ها را طوری تعریف کنیم تا در موعد مقرر برنامه های شرکت انجام شود. وی گفت: ما باید نقاط کوری که مجموعه را دچار روزمرگی کرده است، شناسایی کنیم و از پتانسیل‌های آینده استفاده نماییم و نگاه کیفیت بخشیدن به انجام کار را بصورت موجی به رده‌های پایین‌تر سازمانی منتقل نماییم.
همچنین در این جلسه از خدمات مهندس منوچهر ترابی معاونت معدن و فراوری مس سرچشمه نیز تقدیر بعمل آمد.

25

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 1
  • امروز: 176
  • دیروز: 233
  • هفته: 1,388
  • ماه: 7,317
  • سال: 380,936