هشدار یخ زدگی کنتورهای آب

یکشنبه 22 آذر 1394

هشدار یخ زدگی کنتورهای آب
عباس سالاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان درباره یخ زدگی کنتورهای آب هشدار داد و افزود شهروندان می توانند با عایق نمودن دور کنتور به وسیله پشم شیشه، گونی ،موکت و سایر الیاف مصنوعی در محفظه کنتور» و «عایق بندی لوله های آب در فضای باز ساختمان « از یخ زدگی کنتور و انشعابات جلوگیری کنند. همچنین اعلام کرد ریختن آب جوش بر روی کنتور، روشن کردن آتش در حوضچه کنتور و باز گذاشتن شیر آب برای رفع یخ زدگی کنتور و لوله های آب باعث آسیب جدی به کنتور های آب خواهد شد، بنابراین شهروندان محترم در صورت مشکل یخ زدگی از دستکاری کنتور جدا خود داری کنند و با مرکز امداد آب 122 این شرکت تماس بگیرند.

عملیات آبرسانی به جبالبارز 80 درصد پیشرفت دارد
اکبر مشایخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت در رابطه با عملیات آبرسانی شهر جبالبارز اعلام کرد: تاکنون 120 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح شامل احداث دو مخزن 500 متر مکعبی، دو ایستگاه پمپاژ و 25 کیلومتر خط انتقال آب و حفر دو حلقه چاه هزینه شده است. پیشرفت فیزیکی این طرح 80 درصد است که با تکمیل آن، مشکل آب شهر جبالبارز مرکز این بخش مرتفع می شود. در طرح انتقال آب شهر جبالبارز، آب مورد نیاز از حاشیه شهر جیرفت تامین می شود و از طریق پمپاژ به این شهر می رسد. شهر جبالبارز مرکز این بخش با هفت هزار نفر جمعیت در فاصله 36 کیلومتری مرکز شهر جیرفت واقع شده است. وی خاطرنشان کرد: تکمیل این طرح آبرسانی نیازمند احداث دو مخزن 500 متر مکعبی دیگر به همراه دو ایستگاه پمپاژ آب در طول مسیر و یک مخزن 5 هزار متر مکعبی در ابتدای خط انتقال و اجرای 3 کیلومتر خط انتقال است که برای اجرای آنها به 60 میلیارد تومان اعتبار نیاز می باشد که 550 میلیارد ریال به آن اختصاص یافته است.

یک نماینده مجلس:
مرتضوی هنوز فکر می کند قاضی است!
به گزارش خبرآنلاین، سیدحسین دهدشتی در نطق میان دستور دیروز خود در مجلس با بیان اینکه زنجانی با صحبت های خود سیستم قضایی و امنیتی را به سخره می گیرد و مرتضوی دردادگاه همچنان تصور می کند قاضی است، با محافظِ مسلح وارد دادگاه می شود و به جای اینکه دادگاه وقت دادرسی تعیین کند ایشان برای دادگاه تعیین وقت می کند.
او چه فرقی با سایر متهمان دارد؟ مگر نه این است که در پیشگاه قانون همه با هم برابرند؟ نکند خدای نکرده سابقه قاضی ودادستان بودنش در برخورد قوه ی قضاییه با او تاثیر گذاشته است؟ داستان اختلاف مرد مسیحی و حضرت امیرالمومنین(ع) بر سر زره، در زمان خلافت ایشان و حضورشان در محکمه را به خاطر آورید و با این رفتار مقایسه کنید؟ وی افزود: سخنگوی قوه قضاییه ممنوع الخروجی مرتضوی را رسما اعلام می کند، اما در مورد لغو بی سر و صدای آن کمترین اطلاع رسانی انجام نمی شود. با ارسال پیام نایب الزیاره ای ایشان متوجه میشویم که خارج کشور بوده و دعاگوی ملت ایران به ویژه بیمه شدگان است! آیا ممنوع الخروجی ایشان لغو شده ! یا مسایل دیگری در بین است ؟ دهدشتی تصریح کرد: آقایان مسوول! آقای خاوری هم قبل از خروج از کشور، محاسن داشت، چفیه برگردن می انداخت و در راهپیمایی ها شرکت می کرد و ارزشی می نمود. همین ظاهرپسندی ها موجب هدر رفتن هزاران میلیارد از سرمایه های کشور شد.

جیرفترفسنجانزلزلهنماینده مجلس
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *