خبر

منتشر شده در صفحه کرمان ویچ | شماره 392

راه‌اندازی گروه‌های اداری در شبکه‌های مجازی ممنوع
رییس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش استان کرمان تأکید کرد: راه اندازی گروه های اداری در شبکه های مجازی ممنوع است .رییس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان در گردهمایی روسای ادارات آموزش و پرورش استان کرمان تأکید کرد: راه اندازی گروه های اداری در شبکه های مجازی ممنوع است. به گزارش ایسنا علی حسینی نژاد با اعلام این خبر گفت: تبادل اطلاعات اداری در شبکه های مجازی تحت هر شرایطی غیر مجاز می باشد. وی همچنین افزود: ارائه هرگونه اطلاعات انبوه حوزه های اداری و آموزشی به افراد و سازمان های بدون هماهنگی با حراست ممنوع است. رییس اداره حراست آموزش و پرورش استان کرمان با تأکید برایمنی و حفاظت فضا های آموزشی و اداری در پروژه مهربیان داشت: مدیران و مسئولان نسبت به بیمه فضا های آموزشی و اداری در زمینه آتش سوزی ،سرقت و زلزله اقدام نمایند. حسینی نژاد با اشاره به موفقیت آموزش و پرورش استان کرمان در اجرای پروژه مهر سال تحصیلی ۹۴-۹۳ گفت: ارزیابی دستگاه های ذیربط ازعملکرد آموزش و پرورش استان کرمان در ابتدای سال تحصیلی جاری نسبت به سنوات گذشته مثبت بوده است.

ذخیره سه هزار و ۸۰۰ تن مرغ منجمد در جنوب کرمان برای ماه رمضان
رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان گفت: با توجه به تدابیر اندیشیده شده و ذخیره سازی سه هزار و ۸۰۰ تن مرغ منجمد، هیچ محدودیتی برای عرضه این کالا در ماه رمضان وجود ندارد. به گزارش ایرنا، سید یعقوب موسوی در نشست ستاد تنظیم بازار طرح ضیافت افزود: مرغ ذخیره شده با قیمت مشخص در بین مردم منطقه توزیع خواهد شد. موسوی ادامه داد: دخیره‎ گوشت قرمز و مرغ به اندازه کافی در منطقه موجود است و در ایام ماه مبارک رمضان با قیمت تعیین شده و مصوب در اختیار عاملان فروش قرار می‎گیرد. رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان گفت: منطقه جنوب کرمان به دلیل وجود سردخانه مجهز به عنوان ذخیره‎گاه گوشت قرمز و مرغ در سطح کشور به شمار می‎رود. وی خاطرنشان کرد: بر این اساس از سردخانه‎ها بازدید به عمل می‎آید و نظارت و بازرسی توسط اداره کل دامپزشکی، معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی و شرکت پشتیبانی امور دام جنوب کرمان انجام می‎گیرد. موسوی افزود: امروز بنا بر برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد با مکاتبه با وزارت جهاد کشاورزی سهمیه روغن نباتی منطقه مشخص و با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان توزیع شود.

فعالیت اتباع بیگانه در جمعه بازار رفسنجان ممنوع
فرماندار رفسنجان با بیان اینکه افراد برای فعالیت در جمعه بازار باید دارای کارت شناسایی باشند، گفت: اتباع بیگانه به هیچ وجه اجازه فعالیت در جمعه بازار رفسنجان را ندارند. به گزارش فارس حمید ملانوری در جلسه کمیته نظارت این شهرستان اظهار داشت: کسب و کار بازار در جمعه بازار و شب بازار باید سروسامان بگیرد. وی بیان داشت: شهرداری متولی امور شهر است و مدیریت شهر به گونه‌ای باید انجام شود که همه اقشار قانونمند و با تعامل با یکدیگر زندگی کنند. ملانوری تصریح کرد: یکی از مکان‌هایی که شهر با وجود آنها رونق دارد، بازار است و در زمینه بهداشت، کسب و کار حلال، مسائل صنفی و… باید دقت‌ زیادی شود، البته بعضی افراد ضابطه‌مند هستند. وی تصریح کرد: با راه‌اندازی جمعه بازار و شب بازار که در همه جای کشور وجود دارد، هم موجب تعادل بازار می‌شود و هم افرادی که توان ایجاد محلی برای فروش اجناس خود ندارند، می‌توانند در آمدی کسب کنند.

15

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 11
  • امروز: 627
  • دیروز: 682
  • هفته: 6,348
  • ماه: 15,960
  • سال: 87,992