چهارمین قهرمانی متوالی تیم ملی بدنسازی و پرورش‌اندام ایران در آسیا با رضا سلطانی مدیر تیمهای ملی رقم خورد

منتشر شده در صفحه ورزش | شماره 391

چهارمین قهرمانی متوالی تیم ملی بدنسازی و پرورش‌اندام ایران در آسیا با رضا سلطانی مدیر تیمهای ملی رقم خورد

تیم ملی بدنسازی و پرورش اندام کشورمان برای چهارمین سال متوالی عنوان قهرمانی آسیا را به خود اختصاص داد.
چهل و نهمین دوره رقابتهای بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی آسیا با کسب عنوان قهرمانی توسط ملیپوشان ایران در ژاپن به پایان رسید. ایران در این مسابقات با کسب 6 مدال طلا، 3 نقره، یک برنز و یک عنوان چهارمی عنوان قهرمانی را در بین 26 کشور جهان و 170 ورزشکار حاضر در رقابتها از آن خود کرد.
ملیپوشان کشورمان در روز پایانی مسابقات در حالی به رقابت با حریفان پرداختند که هر 11 ورزشکار ایرانی حاضر در رقابتها برای اولین بار در تاریخ این رشته به فینال راه یافته بودند.
رضا سلطانی مدیر تیمهای ملی و سخنگوی فدراسیون که در چهل و نهمین دوره از این مسابقات به همراه این تیم بود گفت: تیم اعزامی با کمک خداوند متعال و همت والاى بچه ها با کسب6 مدال طلا، 3 نقره، 1 برنز بر سکوى اول آسیا همانند گذشته تکیه زد. این پیروزى بزرگ را به خانواده بزرگ پرورش اندام و همه عزیزانى که در سا لیان گذشته باعث برافراشته شدن پرچم مقدس کشورمان شدند را تبریک عرض میکنیم.
تیم ملى پرورش اندام ایران براى چندمین سال متوالى در چهل و نهمین دوره مسابقات آسیایى ifbb 2015 در میان 26 کشور وبا حضور 170 ورزشکار قهرمان آسیا شد.
گفتنی ست علاوه بر رضا سلطانی به عنوان مدیر و سخنگوی تیم ملی در چهل و نهمین دوره از این مسابقات که به میزبانی ژاپن برگزار شد، على تبریزى و وحید اکبرزاده به عنوان مربی، داور همراه امید جبلى به همراه ناصر پور علیفرد، رییس فدراسیون تیم ملی را همراهی می کردند.
کسب عنوان قهرمانی تیم ملی پرورش اندام در چهل و نهمین دوره مسابقات آسیایی به مدیریت رضا سلطانی در حالی بدست آمده که سلطانی خود از قهرمانان پرورش اندام آسیا بوده است. روزنامه «پیام ما» این افتخار را به جامعه ورزشی کرمان تبریک می گوید.
اسامی قهرمانان پرورش اندام
70 کیلوگرم: هادی محمدی مدال برنز
75 کیلوگرم: فرهاد اسدنژاد مدال طلا
80 کیلوگرم: سجاد نیکنام مدال طلا
85 کیلوگرم: امیرحسین سعادت نیا مقام چهارم
90 کیلوگرم: یاسین امانیپور طلا، حمید لکزایی نقره
95 کیلوگرم: جعفر غفارنژاد طلا، آیت نجد باقری نقره
100 کیلوگرم: پوریا پایون مدال طلا
100+ کیلوگرم: محسن صمدی مدال طلا و علیاصغر کابلی مدال نقره

10

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :