خبر

منتشر شده در صفحه حقوق و حوادث | شماره شماره ۴۴۹

خبر

سمفونی قتل در پاساژ ولیعصر
دوشنبه 23 شهریور ماه سه نفر به عنوان مشتری برای خرید یک ارگ به قیمتی حدود 6 میلیون و 800 هزار تومان، به او مراجعه کردند و قرار شد چندی بعد با پول لازم برای خرید بازگردند.
حوالی ساعت 13:30 بود که وی را در حال تست ارگ و خوشحال از فروش این ساز دیدم. با وی خداحافظی کردم غافل از اینکه آخرین دیدارم با او بود و پاساژ را ترک کردم.
این ها صحبت های دوست مقتول در پاساژ ولیعصر(مابین چهارراه سمیه و ولیعصر) کرمان بود.
با جست و جوی بیشتر از افراد حاضر در پاساژ و یکی از شاهدانی که با صدای کمک خواهی مقتول خودش را به پیکر خونین او رسانیده بود اطلاعاتی مبنی بر اتفاقات روز حادثه به دست آوردم که بدین ترتیب می باشد:
حوالی ساعت 14:00 که پاساژ خلوت شده بود، نوجوانی حدودا 15-16 ساله به مغازه ی وی رفت. او که برای سنجیدن اوضاع و احوال آمده بود، هنگامی که موقعیت را مناسب دید با آن سه نفر که به ظاهر خریدار وسیله ی موسیقی بودند، تماس گرفت و آن ها وارد پاساژ شدند. متاسفانه مغازه ی وی درزیرزمین و در خفا بود.
اول با مقتول دست به یقه شدند و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند. در همین حین نوجوان مذکور ساز را برداشت و فرار کنان سوار ماشین پژو 405 نقره ای رنگ شد و منتظر آن سه نفر ماند.
بعد از درگیری فیزیکی بین مقتول و مشتری نماها یکی از آن ها چاقویی در آورد و یک ضربه پشت ران وی و دومین ضربه را از پشت به ناحیه ی شش مقتول وارد آورد و فرار کردند.
در همین حین که مقتول ناله کنان کمک خواهی میکرد یکی از همکاران وی متوجه سر و صدای درگیری شد. با دیدن صحنه فورا با اورژانس تماس گرفت و آمبولانس ظرف 10 دقیقه خود را به محل رساند.
مقتول به بیمارستان شهید باهنر اعزام شد ولی به دلیل خون ریزی شدید در اتاق عمل جان باخت.
این بود ماجرای هولناک قتل مردی 35-36 ساله که دارای سه فرزند می باشد و طبق گفته ی دوستان وی، خانواده اش به شدت از لحاظ روحی دچار مشکل شده اند.
صاحبان واحدهای تجاری در پاساژ ولیعصر از جو حاکم بر این پاساژ صحبت می کردند که مبتنی بر ترس و ناامنی می باشد.
همکاران مقتول می گفتند: هنوز مرگ دوستمان را نمی توانیم باور کنیم و وقتی دوست ما در ساعاتی از روز این گونه به قتل رسانیده اند، در این محل احساس امنیت به خصوص در ساعات شب نداریم.

کشف 13 کیلو گرم تریاک در لاستیک خودرو
فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر از کشف 13 کیلو گرم تریاک در عملیات شب گذشته توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ محمد افشاری پوردر تشریح این خبر گفت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شب گذشته در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ حین کنترل محور «زاهدان – نرماشیر» به یک دستگاه تاکسی سمند که از زاهدان به سمت قم در حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی تصریح کرد: مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از این خودرو که در قالب خانوادگی اقدام به حمل مواد مخدر می نمودند ، مقدار 13 کیلو گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در لاستیک های عقب خودرو جاساز شده بود کشف شد.
افشاری پور خاطر نشان کرد: دراین زمینه یک دستگاه خودرو توقیف و و سرنشینان خودرو که زن و شوهر میانسالی بودند دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر در پایان از شهروندان ‌‌‌خواست، در صورت اطلاع از فعالیت تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

17

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 103
  • دیروز: 303
  • هفته: 2,886
  • ماه: 9,341
  • سال: 108,078