مدیرکل جمعیت هلال احمر کرمان: کرمان حادثه خیزترین استان کشور است

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 588

مدیرکل جمعیت هلال احمر کرمان:
کرمان حادثه خیزترین استان کشور است

فاطمه پورمرادی
مدیرکل جمعیت هلال احمر استان کرمان بیان کرد: ما همیشه امادگی لازم را برای حادثه ها داریم و می دانیم که کرمان حادثه خیز ترین استان کشور است.
علی گنج کریمی ،مدیر کل هلال احمر استان کرمان در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بحمدالله و با تعیین سرمایه گزار بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی به مساحت ۳ هکتار ساخته شده است.
در سال جدید بنا به در خواستی که داده بودیم ،برای تقویت نیرو انسانی ۳۸ نیروی مرد را می توانیم استخدام کنیم و برای اتفاق های پیش رو امادگی مان را بیشتر کنیم و اشتغال زایی برای جوانان داشتیم .
وی گفت: لازم به ذکر است این استخدامی بدون رانت و دخالتی از طریق ازمون که این آزمون را سازمان سنجش برگزار می کند ،می باشد.
گنج کریمی ادامه داد: کسانی که افتخاری و داوطلبانه کار کرده اند در اولویت این استخدامی قرار دارند البته بعد از آزمون ،این مورد لحاظ خواهد شد.
وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در حوزه ارتباط این سازمان با سازمان های جهانی تصریح کرد:NGO های مختلفی در زمینه های گوناگون به ما کمک کردند که از همه انها تشکر می کنم ،اما تمام ارتباط های بین المللی در مرکز تهران وجود دارد و ما این کار ها را انجام نمیدهیم .
وی در ادامه در خصوص ارائه خدمات به مسافران بیان کرد: پاسخ به سوالات شرعی در خیمه های نماز، نماز جماعت
توضیح کتاب و بروشور و بازدید منظم مسولین هر حوزه از کار های فرهنگی در بقاع متبرکه و خیمه های نماز می باشد.
وی ابراز کرد: کانون طلاب با ۱۵ طلبه ۳ سال است که در زمینه فرهنگی فعالیت می کند ،همچنین طرح خیمه های نماز ۷ سال است که اجرایی شده است .
مدیر کل جمعیت هلال احمر استان کرمان خاطر نشان کرد:اداره اوقاف کار های مربوط به ساماندهی و اماده سازی نمازخانه ها و .. را دارد و جاهایی که خدمات اوقاف نباشند ما انجا را پوشش خواهیم داد .
مجید تشرف گنجویی معاون بهداشت درمان و توانبخشی سازمان هلال احمر استان کرمان بیان کرد: کلینیک تخصصی دندان پزشکی با ۱۵ نفر متخصص و دارا بودن تمامی تخصص ها در حال خدمت رسانی است.
وی افزود:کیفیت خدماتی که ارایه می شود بالاست و حدود ۳۰ درصد پایین تر از نرخ معمولی است می باشد هرچند خدمات دنداپزشکی هزینه بالایی دارد.

17

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 7
  • امروز: 99
  • دیروز: 361
  • هفته: 2,660
  • ماه: 15,575
  • سال: 76,777