خبر

منتشر شده در صفحه ورزش و ورزشکار | شماره 584

اشک برانکو در مرکز کودکان
بی سرپرست
برانکو ایوانکوویچ با حضور در موسسه خیریه کوثربا کودکان بی سرپرست دیدار صمیمانه ای داشت، او هر کدام از این کودکان را در آغوش گرفته و با آن ها عکس یادگاری گرفت. این کودکان که از حضور سرمربی پرسپولیس کاملا احساساتی شده بودند خودرا در آغوش برانکو انداخته و از او قهرمانی پرسپولیس را می خواستند . یکی از این کودکان خطاب به برانکو گفت :من و دوستان همیشه برای بردن پرسولیس دعا می کنیم. برانکو با شنیدن این جمله بغض کرد و بااشک هایش تمام کسانی را که در نزدیکی شان حضور داشتند تحت تاثیر قرارداد. او صورت آن کودک را بوسید و گفت:قهرمان شدیم با جام و همه تیم به این جا می آییم. از نکات جالب توجه حضور برانکو ، استقبال کودکان از سرمربی پرسپولیس بود که یکی از آنان از برانکو خواست تا بخاطر هادی نوروزی پرسپولیس را قهرمان کند و جشن قهرمانی را در محل خیریه کوثر برگزار کند که موجب استقبال او قرار گرفت و برانکو قول داد تا تمام توان خود را در رسیدن به این مهم بکارگیرد.

حسین هدایتی آماده خرید نفت
در روزهایی که نفت تهران با مشکلات مالی زیادی روبرو شده است، گفته می شود حسین هدایتی قصد دارد این باشگاه را خریداری کند. هدایتی در ابتدای فصل تلاش زیادی کرد که پرسپولیس را در پروسه خصوصی سازی این باشگاه خریدرای کند اما در هر 3 مرحله واگذاری صلاحیت او به دلایلی که هرگز مشخص نشد، تایید نشد. اما خبر می رسد هدایتی بعد از ناامیدی از خرید پرسپولیس این بار دست روی یکی از باشگاه های با ثبات لیگ برتر گذاشته است و قصد دارد نفت تهران خریداری کند. گفته می شود در صورتی که هدایتی مالکیت نفت تهران را در اختیار بگیرد به احتمال فراوان حمید استیلی و علی کریمی را به فوتبال بازخواهد گرداند. هدایتی تا کنون مالکیت استیل آذین، ملوان و گهر دورود را در اختیار داشته است و البته تجربه خوبی از حضور او در فوتبال وجود ندارد. رکن الدین جوادی معاون وزیر و رئیس شرکت ملی نفت ایران روز گذشته در حاشیه مراسم دارستانی مربی بدنساز تیم فوتبال نفت خبر واگذاری این باشگاه را تایید کرد تا شائبه خرید این باشگاه توسط حسین هدایتی جدی تر از قبل به گوش برسد: فعلا چند پیشنهاد وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد اما همانطور که گفتم در پایان فصل تصیم گرفته خواهد شد.

بوی تعلیق فوتبال ایران می‌آید!
وزارتخانه ورزش ایران با وجود آنکه هنوز استراتژی مشخصی برای انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد، به صورت رسمی و آشکار دخالت خود دراین رای گیری مهم را رسانه ای کرد. در شرایطی که مشخص است وزیر ورزش علاقه‌ای به ادامه حضور علی کفاشیان در پست رییس فدراسیون ندارد، رئیس اداره حراست وزارت ورزش، دو موضوع مهم را پیش کشیده است؛ مسئله اول این بحث که اساسنامه باید به تأیید دولت برسد و دوم این که حراست باید نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال را از نظر امنیتی تأیید کند. موضوع اساسنامه وتأیید آن توسط هیئت دولت یک مسئله حقوقی است اما از آنجا که فدراسیون فوتبال به عنوان یک تشکل غیر دولتی تنها باید پاسخگوی فیفا باشد ضرورتی در انجام آن ندارد. همچنین، موضوع تأییدصلاحیت‌ها (از نظر عمومی و امنیتی) نیز مسئله تازه ایست چراکه در اساسنامه فدراسیون در این باره پیش بینی شده است. امروز رضا حسنی خو در این باره گفته است: چنانچه مدارک و اسامی نامزدها سریعتربه دست ما برسد، تلاش می‌کنیم نتایج استعلام‌ها را تا پایان فروردین سال آینده اعلام کنیم.

ماراتن بین المللی در کویر لوت
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،استان گفت: اردیبهشت ماه سال 95 بیابان لوت کرمان شاهد بزرگ ترین ماجراجویی بین المللی در بیابان خواهد بود. محمد جهانشاهی با اعلام این خبر افزود: شبکه فرانس تو فرانسه که در تهیه گزارش هایی از کرمان فعال بوده است و نیز وب سایت ها و نشست های خبری در این حوزه تبلیغات خود را آغاز کرده اند. وی افزود: قرار است در اردیبهشت ماه 95این برنامه بسیار مهیج در کویر لوت کرمان وبا حضور گردشگران کویری از کشورهای مختلف برگزار شود. وی تاکید کرد: یک آژانس ایتالیایی، یک آژانس ملی و یک آژانس استانی که از از وارد کننده های گردشگر خارجی به ایران هستند در برگزاری این برنامه زیبا همکاری می کنند. وی با اشاره به همکاری برندهای تبلیغاتی برای اسپانسری این جریان افزود: این برنامه در قالب پیمایش 260کیلومتری گردشگران کشورهای مختلف خواهد بود. جهانشاهی خاطرنشان کرد: امیدوارم مسئولین و مردم نیز دربرگزاری این برنامه زیبا که کمک زیادی به معرفی بیابان لوت خواهد کرد همراهی داشته باشند.

22

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :