تجلیل مدیریت شعب بانک صادرات استان از زهرا نعمتی

شنبه 15 اسفند 1394

تجلیل مدیریت شعب بانک صادرات استان از زهرا نعمتی

نام او قریب 4 سا ل است که بر سر زبان ها افتاده است. وقتی که توانست به عنوان اولین زن ایرانی ، طلای پاراالمپیک 2012 لندن را تصاحب کند. او اولین زن ایرانی بود که در تاریخ رقابت های المپیک و پاراالمپیک موفق شد مدال طلا بگیرد. درخششی که از چند سال پیش شروع شد و این درخشش درآسمان ورزش ایران کماکان ادامه دارد. زهرا نعمتی تک ستاره ورزش کرمان و ایران، توانست به 25 سال ناکامی کرمانی ها برای حضور دربازی های المپیک خاتمه دهد نعمتی حالا از هر نظر تاریخ سازاست و نام وی برای سال ها در تاریخ ورزش ایران و جهان باقی خواهند ماند.
در روزی به یاد ماندنی، مدیریت شعب بانک صادرات استان کرمان آقای وکیلی به اتفاق معاون خود و جمعی از مسؤلین بانک به دیدار این بانوی قهرمان و تک ستاره ورزش کرمان و ایران رفت و از نزدیک با وی گفتگو نمود.
در این دیدار که در فضایی گرم و صمیمی انجام شد، آقای وکیلی ، خانم نعمتی را به عنوان نام آورترین ورزشکار و به عنوان یک اسطوره و الگوی جوان ایرانی معرفی کرده و افزود : جوانان این مرز و بوم با مشاهده مسابقات و کسب افتخارات شما ، انگیزه بالائی برای فعالیت و تلاش بیشتر در عرصه کار و ورزش پیدا می کنند و از این بابت تلاشهای شبانه روزی شما برای انجام تمرینات و حضور در مسابقات جهانی بسیار ستودنی است. شما ثابت کردید که معلولیت، محرومیت نیست، البته درست است که محدودیت هایی بوجود می آورد ولی به هیچ وجه نمی توان برای آن لفظ محرومیت بکار برد. وی در ادامه با اشاره به کسب افتخارات پی در پی خانم نعمتی ، افزود: شما ، نخستین و تنها زن در تاریخ ورزش ایران هستید که موفق به کسب مدال طلا در سطح بازی های جهانی و پارالمپیک گردیده و اخیراً هم که به عنوان تنها پرچمدار کاروان ایران در المپیک 2016 ریو ، انتخاب شده اید، این کلکسیون افتخارات در واقع هم برای کرمانیها و هم برای مردمان سرزمین ایران ، بی نظیر بوده و بایستی قدردان تلاش ها و زحمات شما باشیم.
وی در ادامه گفت : به عنوان یک مجموعه اقتصادی، افتخار می کنیم که مشتری بانک صادرات هستید و این بانک را به عنوان بانک اول خودتان انتخاب کرده اید.
گفتنی است خانم نعمتی نیز با اظهار خرسندی از حضور مدیریت بانک صادرات استان و حسن توجه یک مؤسسه مالی و اقتصادی به امر ورزش ،گفت : خیلی خوشحالم که توانسته ام دل مردم ایران به خصوص دل کرمانی های عزیز را شاد کنم و امیدوارم که بتوانم در مسابقات المپیک ریو هم برای کشورو استان خودم افتخار آفرین باشم.
وی همچنین با اشاره به این نکته که آرزوی هر ورزشکاری این است که افتخار پرچمداری کاروان کشورش را داشته باشد، گفت : با این انتخاب ، مسؤلیت من سنگین تر شده است و باید تمام تلاشم را انجام دهم تا به عنوان پرچمدار ایران بهترین نتیجه را نیز در المپیک بگیرم.
خانم نعمتی همچنین در پاسخ به این سؤال که تعامل همکاران ما در شعب با شما چگونه است، اظهار داشت: کار بانک مشغله بسیار زیاد و استرس های خاص خودش را دارد، با این وجود من همواره بانک صادرات را بانکی متمایز دیده ام چه در برخورد با مشتریان و چه در ارائه خدمات بانکی، برخورد کارکنان بانک صادرات با مشتریان زبانزد است و من این موضوع را درزمان مراجعه به وضوح دیده ام و امیدوارم که روز به روز موفق تر باشد.
شایان ذکر است در پایان این دیدار ، آقای وکیلی با اهداء هدایایی از بانوی کماندار و پرافتخار تیم ملی تجلیل نمود.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.