خبر

منتشر شده در صفحه حوادث | شماره 582

نجات مصدومین تصادفی توسط آتش نشانی کرمان
برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری در خیابان شهدای دارلک کرمان 3 مصدوم برجای گذاشت که با کمک آتش نشانی جان سالم به در بردند. به دنبال تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی کرمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 6 و گروه امداد و نجات را اعزام کرد. در محل حادثه دو دستگاه خودرو سواری ریو و پراید به شدت با یکدیگر برخورد کرده و بر اثر شدت این برخورد به 3 نفر از سرنشینان خودرو های سواری در اتاقک در هم پیچیده این خودرو هاگرفتار شده بود. آتش نشانان به سرعت با قطع جریان برق خودروها و نصب علائم هشدار دهنده محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی بدنه خودرو سواری را برش داده و سرنشینان محبوس شده را از خودرو خارج کردند. آتش نشانی سرنشینان خودرو که به شدت مصدوم شده بود تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادندو نیروهای عملیاتی پس از انتقال خودروها به محل امن و به مأموریت خود پایان دادند.

دستگیری عاملین انتشار تصاویر خصوصی دختر
فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری عاملین انتشار تصاویر خصوصی دختر نوجوان در فضای مجازی خبر داد. سرهنگ»مهریار سعیدی» گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی دختر نوجوانش در فضای مجازی توسط افرادی ناشناس و هتک حیثیت او و خانواده اش ،موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.وی در ادامه بیان داشت: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی دقیق اظهارات شاکی با استفاده از سرنخ های بدست آمده و مهندسی اجتماعی عاملان انتشار تصاویر خصوصی ، در شبکه های اجتماعی که سه نوجوان17،16و18ساله بودند را شناسائی و با هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا منتقل کردند.. این مقام انتظامی اظهار داشت: متهمان در بازجویی های اولیه هرچند منکر ارتکاب جرم خود بودند، با توجه به مستندات، به بزه انتسابی خود مبنی بر منتشر کردن تصاویر خصوصی در یکی از اپلیکیشن های ارتباطی شبکه های اجتماعی به انگیزه سوء استفاده از فرزند شاکی اعتراف کردند.

مرگ خودخواسته سه خواهر
سه خواهر که با مرگ خودخواسته به زندگی شان پایان دادند با نوشتن وصیت نامه روی دیوار خواستار حلالیت خانواده شدند. عصر روزسه شنبه گذشته پسر جوان وقتی وارد خانه شان در محله نظام آباد تهران شد؛ متوجه غیبت مشکوک سه خواهرش شد. پسر جوان برای بررسی موضوع به آپارتمان خواهرانش رفت و متوجه انتشار بوی شدید گاز در خانه شد. دقایقی بعد او با جسد بی جان سه خواهرش در پذیرایی در کنار هم روبرو شد. پسر جوان بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفت. با حضور تکنسین‌های اورژانس، آنها مرگ هر سه زن میانسال را تایید کردند. در ادامه با اعلام موضوع به قاضی ایلخانی، بازپرس ویژه قتل، او دستور تحقیقات در مورد مرگ سه خواهر را صادر کرد. با بررسی آپارتمان سه خواهر ماموران با نوشته ای روی دیوار مواجه شدند. سه زن میانسال با ماژیک روی دیوار وصیت نامه ای را نوشته وبا بیان اینکه به خاطر مشکلات خانوادگی، خواستار مرگ خود خواسته هستند از اعضای خانواده طلب حلالیت و بخشش کرده بودند. برادر هر سه خواهر در بازجویی ها مدعی شد: خواهرانم مجرد هستند و در طبقه بالا خانه خودمان زندگی می کردند و در این مدت حرفی از خودکشی نزده بودند. نمی دانم چرا آنها با گاز به زندگی اش پایان دادند.

مرگ یک کارگر در تصادف با قطار
فرمانده انتظامی رفسنجان از برخورد قطار با یک کارگر 38 ساله در کیلومتر 30 خط ریلی راه آهن ایستگاه «احمدآباد – خاتون آباد» و جان باختن این کارگر خبر داد. سرهنگ نصرالله عباسی گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فوت یک کارگر در کیلومتر 30 خط ریلی راه آهن ایستگاه «احمدآباد – خاتون آباد» بلافاصله به همراهی پلیس راه آهن در محل حادثه حاضر شدیم. وی افزود: پس از حضور مأموران در محل حادثه گزارشی مبنی بر تعمیر خط ریلی از کارگران دریافت کردند. سرهنگ عباسی تاکید کرد: گزارش کارگران حاکی از این است که تصادف ناگهانی یک دستگاه قطار که از مسیر «سیرجان» به سمت «بافق» در حال تردد بود با فرد مذکور باعث مرگ وی شده است. این مقام انتظامی گفت: مأموارن ضمن هماهنگی با مقام قضایی جسد متوفی را به سردخانه انتقال و پس از سیر مراحل قانونی به اولیای دم تحویل دادند این مقام مسئول افزود: علت حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی است. فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان در پایان از مسئولان راه آهن خواست در صورت اعزام کارگران برای تعمیرات و بازدید خطوط ریلی آن ها را از زمان حرکت قطارها و موقعیت لوکوموتیورانان را به کارگران گزارش دهند.

14

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 161
  • دیروز: 277
  • هفته: 2,729
  • ماه: 9,475
  • سال: 107,146