نشست صميمي جمعی از نمایندگان مجلس آینده با شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان

پنج‌شنبه 13 اسفند 1394

نشست صميمي جمعی از نمایندگان مجلس آینده با شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان

نشست برگزيدگان مجلس شوراي اسلامي در استان كرمان، با اعضای حزب اعتدال و توسعه استان کرمان برگزار شد. در اين جلسه كه با حضور احمد حمزه منتخب کهنوج، فاریاب، منوجان، قلعه گنج و رودبار جنوب، حبیب الله نيكزادي منتخب بم، نرماشیر، فهرج و ریگان، احمد اناركي محمدي منتخب رفسنجان و انار، علیبرز بختياري منتخب رابر، بافت و ارزوئیه و علی اسدي منتخب شهربابک ٥ نفری که در حوزه های یاد شده توانستند رای اول را کسب کنند و وارد مجلس دهم شوند و اعضای شوراي مركزي حزب اعتدال و توسعه استان كرمان برگزار گرديد. در ابتدا احمد سيف الديني ، معاون سياسي حزب اعتدال و توسعه استان، حضور برگزيدگان مردم را در اين جمع صميمي خير مقدم گفت.
سپس دكتر دادخدا غضنفري ضمن تشريح چگونگي شكل گيري حزب اعتدال و توسعه، اهداف و برنامه هاي حزب را تبيين نمود. وی خاطر نشان کرد: مصمم هستیم ازطریق حزب پیگیر مطالبات مردم باشیم و این اتحاد و همدلی که از انتخابات سال92 شکل گرفته همچنان ادامه دهیم.
در ادامه علي بهرامي، رييس حزب اعتدال و توسعه در استان كرمان، عنوان داشت: انتخاب شما بزرگواران در ٧ اسفند، نشان از شعور سياسي بالاي مردم دارد كه اين امر وظيفه شما منتخبين را سنگين تر مي كند.
وي در ادامه تاكيد كرد كه وظيفه نمايندگان پيگيري مسايل و مشكلات تمامي افراد جامعه مي باشد، نه صرفاً حزب يا گروهي خاص.
در اين نشست، نمايندگان برگزيده استان، ضمن ابراز تشكر از حضور آگاهانه و پرشور مردم، از زحمات شوراي مركزي حزب اعتدال و توسعه استان كرمان، در برگزاري هرچه باشكوهتر انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي قدرداني کردند. برگزيدگان مردم، همگي بر لزوم توجه ويژه به مسايل مردم، علي الخصوص مسايل اقتصادي و معيشتي آنها در حوزه هاي انتخاباتي، اتفاق نظر داشتند.
در پايان، محمد رحيم ابوسعيدي، دبير حزب اعتدال و توسعه، ضمن تشكر از مردم و نمايندگان منتخب، ابراز داشت: حزب تمام تلاش خود را براي انتخاب مجلسي معتدل ، مردمي و همراه با سياست هاي دولت، بكار گرفت و بحمدالله از نتايج حاصل شده خرسنديم. وي افزود : حزب اعتدال و توسعه، تمامي تلاش خود را براي پي گيري مطالبات مردم در آينده بكار خواهد بست.
شایان ذکر است شهباز حسن پور منتخب سیرجان و بردسیر، حسین امیری خامکانی منتخب زرند و کوهبنان و یحیی کمالی پور منتخب جیرفت و عنبرآباد هم جزو دعوت شدگان بودند که نتوانستند در این نشست شرکت کنند. نامبردگان به دلیل عدم حضور در جلسه، عذر خواهی کردند.

رفسنجانسیرجانکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.