نشست صمیمی جمعی از نمایندگان مجلس آینده با شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 582

نشست صمیمی جمعی از نمایندگان مجلس آینده با شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان

نشست برگزیدگان مجلس شورای اسلامی در استان کرمان، با اعضای حزب اعتدال و توسعه استان کرمان برگزار شد. در این جلسه که با حضور احمد حمزه منتخب کهنوج، فاریاب، منوجان، قلعه گنج و رودبار جنوب، حبیب الله نیکزادی منتخب بم، نرماشیر، فهرج و ریگان، احمد انارکی محمدی منتخب رفسنجان و انار، علیبرز بختیاری منتخب رابر، بافت و ارزوئیه و علی اسدی منتخب شهربابک ۵ نفری که در حوزه های یاد شده توانستند رای اول را کسب کنند و وارد مجلس دهم شوند و اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان کرمان برگزار گردید. در ابتدا احمد سیف الدینی ، معاون سیاسی حزب اعتدال و توسعه استان، حضور برگزیدگان مردم را در این جمع صمیمی خیر مقدم گفت.
سپس دکتر دادخدا غضنفری ضمن تشریح چگونگی شکل گیری حزب اعتدال و توسعه، اهداف و برنامه های حزب را تبیین نمود. وی خاطر نشان کرد: مصمم هستیم ازطریق حزب پیگیر مطالبات مردم باشیم و این اتحاد و همدلی که از انتخابات سال۹۲ شکل گرفته همچنان ادامه دهیم.
در ادامه علی بهرامی، رییس حزب اعتدال و توسعه در استان کرمان، عنوان داشت: انتخاب شما بزرگواران در ٧ اسفند، نشان از شعور سیاسی بالای مردم دارد که این امر وظیفه شما منتخبین را سنگین تر می کند.
وی در ادامه تاکید کرد که وظیفه نمایندگان پیگیری مسایل و مشکلات تمامی افراد جامعه می باشد، نه صرفاً حزب یا گروهی خاص.
در این نشست، نمایندگان برگزیده استان، ضمن ابراز تشکر از حضور آگاهانه و پرشور مردم، از زحمات شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان کرمان، در برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کردند. برگزیدگان مردم، همگی بر لزوم توجه ویژه به مسایل مردم، علی الخصوص مسایل اقتصادی و معیشتی آنها در حوزه های انتخاباتی، اتفاق نظر داشتند.
در پایان، محمد رحیم ابوسعیدی، دبیر حزب اعتدال و توسعه، ضمن تشکر از مردم و نمایندگان منتخب، ابراز داشت: حزب تمام تلاش خود را برای انتخاب مجلسی معتدل ، مردمی و همراه با سیاست های دولت، بکار گرفت و بحمدالله از نتایج حاصل شده خرسندیم. وی افزود : حزب اعتدال و توسعه، تمامی تلاش خود را برای پی گیری مطالبات مردم در آینده بکار خواهد بست.
شایان ذکر است شهباز حسن پور منتخب سیرجان و بردسیر، حسین امیری خامکانی منتخب زرند و کوهبنان و یحیی کمالی پور منتخب جیرفت و عنبرآباد هم جزو دعوت شدگان بودند که نتوانستند در این نشست شرکت کنند. نامبردگان به دلیل عدم حضور در جلسه، عذر خواهی کردند.

17

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 7
  • امروز: 113
  • دیروز: 429
  • هفته: 2,607
  • ماه: 15,800
  • سال: 76,170