آیت‌الله خاتمی: برخی اصلاح‌طلبان، کمپانی بداخلاقی شدند

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 581

آیت‌الله خاتمی:
برخی اصلاح‌طلبان، کمپانی بداخلاقی شدند

خبرگزاری فارس نوشت: نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی اصلاح‌طلبان در کرمان کمپانی بداخلاقی شدند و نمی‌دانم آیا با رأی بالای مردم، حاضر هستند بپذیرند که اشتباه کردند. آیت‌الله سیداحمد خاتمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به حماسه ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند ماه جاری اظهار داشت: اینجانب قبل از آن که از سوی مردم ولایتمدار کرمان به عنوان نماینده خبرگان ۱۷ سال پیش برگزیده شوم، مردم کرمان را مردمی ولایی می‌دیدم. نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: این ولایی دیدن روایت نبود، بلکه درایت بود، بنده جلسات پرشکوه ابراز عشق به ولایت مردم کرمان را دیدم و این اعتقاد ۱۷ سال پیش بنده است. خاتمی با بیان اینکه طی ۱۷ سال گذشته این اعتقاد افزایش یافت و در این انتخابات به قله خود رسید، عنوان کرد: من نمی‌دانم، آیا تخریبی که برای این جانب از سوی برخی از اصلاح‌طلبان صورت گرفت، آیا برای خبره دیگری هم در این کشور صورت گرفته است یا خیر.
وی افزود: انصافا باید گفت برخی از اصلاح‌طلبان در کرمان کمپانی بداخلاقی شدند و نمی‌دانم، آیا با رأی بالای مردم، حاضر هستند بپذیرند که اشتباه کردند و دروغ‌هایی را که گفتند، خلاف شرع و قانون بود یا نه، امیدوارم خداوند توفیق توبه را به آنان عنایت کند. نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در عرصه تخریب برخی اصلاح‌طلبان از هیچ دروغ و تهمتی فروگذار نکردند و بر بصیرت مردم ولایی مردم کرمان باید آفرین گفت.
خاتمی بیان داشت: تصریح می‌کنم که همه اصلاح‌طلبان را به یک‌ گونه نمی‌بینم، برخی از اصلاح‌طلبان فهمیدند انگلیس، آمریکا و دنیای استکبار من را تخریب می‌کنند، متنبه شدند و به پاس ابراز تنفر از استکبار به بنده رأی دادند. امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه برخی از اصلاح‌طلبان تا آخرین لحظه انتخابات بداخلاقی‌های خود را ادامه دادند، تأکید کرد: ادامه این سخن را در مصاحبه زنده تلویزیونی اظهار می‌کنم.
گفتنی است آیت الله احمد خاتمی در این دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به مانند دو دوره قبلی از استان کرمان کاندیدا شده بود. وی همراه با محمد بهرامی خوشکار و امان الله علیمرادی به پنجمین مجلس خبرگان رهبری راه پیدا کرد. در انتخابات خبرگان که هفت اسفند ماه سال جاری برگزار شد، احمد خاتمی، سید جلیل صدر طباطبایی، احمد شیخ بهایی، محمد بهرامی خوشکار و امان الله علیمرادی کاندیدا بودند. در مجلس چهارم خبرگان هم احمد خاتمی، محمد بهرامی خوشکار و محمدعلی موحدی‌کرمانی نمایندگان کرمان بودند.

13

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :