خبر

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 581

افتتاح اولین مجتمع آموزش
فنی و حرفه ای خدمات زیبایی ربکا در سیرجان
اولین مجتمع آموزش فنی و حرفه ای خدمات زیبایی ربکا در سیرجان با هزینه15میلیارد ریالی و اشتغال 20 نفر افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در مراسم افتتاح این مجتمع آموزشی، مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان ضمن مطرح نمودن اهمیت موضوع مهارت آموزی گفت: هدف ما فراگیری هر مهارت برای کسب یک شغل است و ایجاد اشتغال یک خانواده را نجات خواهد داد. موسس مجتمع آموزش فنی و حرفه ای زیبایی ربکا نیز گفت: برای راه اندازی این مجتمع زیبایی که اولین و تنها مجتمع آموزشی از این نوع در استان می باشد بالغ بر 15 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.
نادیا امجدی افزود: ساختمان این مجتمع که در سه طبقه مجزا و کاملا بهداشتی بر طبق استانداردهای جهانی ساخته و مجهز شده و تعداد 20 نفر از ارایشگران مجرب و متعهد و با تجربه و تحصیلکرده در رشته کاردانی و کارشناسی ارایشگری از دانشگاه شایان کرمان مشغول به کار می باشد.
مجتمع آموزشی ربکا در 3 طبقه مجزا و به صورت آموزشگاه ارایشگاه و خدمات پوست وزیبایی می باشد و در این اموزشگاه 18 رشته آموزشی مراقبت و زیبایی ایمنی- بهداشت توسط پنج مربی مجرب با جدیدترین امکانات بر اساس استانداردهای جهانی اموزش داده می شود. این مجتمع اموزشی مجهز به فضای اموزشی-رفاهی- خدماتی و مجهز به کارگاههای تئوری وعملی، بوفه، نمازخانه، کتابخانه و مهد کودک و فضای بازی کودکان می باشد.
این مراسم با حضور رییس موسسات کارآموزی استان، رییس صنعت و معدن شهرستان، هیئت رئیسه اتاق اصناف، رییس فنی وحرفه ای سیرجان، مرکز بهداشت، نماینده فرماندار، رییس و اعضای شورای شهر، رییس تبلیغات اسلامی شهرستان، رییس انجمن اموزشگاههای ازاد سیرجان ، هیت رییسه اتحادیه ارایشگران سیرجان انجام گردید.

برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت پدافند غیرعامل ویژه شاغلین اداری دامپزشکی کرمان
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان ، دوره آموزش ضمن خدمت پدافند غیرعامل ویژه شاغلین اداری اداره کل دامپزشکی استان کرمان به مدت دو روز برگزار شد. دکتر صدیقه کاظمی نیا مدرس این کلاس اظهار داشت: پدافند غیرعامل نوعی دفاع غیر نظامی است و به مجموعه اقداماتی اطلاق می‌گردد که به بکارگیری جنگ‌افزار نیاز ندارد و با اجرای آن می‌توان از وارد شدن خسارات مالی به تجهیزات و تاسیسات حیاتی و حساس نظامی و غیرنظامی و تلفات انسانی جلوگیری نموده و یا میزان این خسارات و تلفات را به حداقل ممکن کاهش داد.
دبیر جلسه پدافند غیر عامل بیان داشت : امروزه ما با تهدیدات بیوتروریستی، سایبری و زیستی روبرو هستیم و می‌بایست تهدیدشناسی را قابل اهمیت و مهمترین ماموریت خود را افزایش پایداری وکاهش آسیب‌پذیری زیرساختها و مراکز حیاتی، حساس و مهم کشور در مقابل تهدیدات متصور، از طریق فرهنگ‌سازی، آموزش، سیاست‌گذاری و برنامه‌ ریزی جهت دفع این تهدیدات بدانیم.

10

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 172
  • دیروز: 189
  • هفته: 2,746
  • ماه: 21,636
  • سال: 517,822