پیام قدردانی دکتر نوذری کاندیدای اصلاح طلب کرمان و راور از مردم: شرمنده لطف مردم شورآفرین دیار کریمان شدم

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 581

پیام قدردانی دکتر نوذری کاندیدای اصلاح طلب کرمان و راور از مردم:
شرمنده لطف مردم شورآفرین
دیار کریمان شدم
دکتر نوذری، کاندیدای اصلاح طلب کرمان و راور با انتشار پیامی، از مردم کرمان و راور تشکر کرد. در زیر این پیام را می خوانید:
مردم شریف شهرستانهای کرمان و راور
خواهران و برادران گرامی
خدای قادر و متعال را سپاسگزارم که نعمت انقلاب اسلامی را به ما ارزانی داشت انقلابی که منشا تحول و دگرگونی در همه زمینه ها از جمله عرصه انتخابات و تعیین سرنوشت مردم گردید. با فرمان بنیانگذار و رهبر کبیر انقلاب «میزان رای ملت شد» و به تعبیر مقام معظم رهبری «رای مردم حق الناس نام گرفت» بر خلاف نظام های استبدادی مردم ستیز و قانون گریز ملت خود تعیین کننده سرنوشت خویش گردیدند و جمهوری اسلامی و مردم سالاری دینی شکل گرفت .
اینجانب با هدف مشارکت سیاسی و شور و نشاط انتخاباتی پس از مشورت با بعضی بزرگان و دلسوزان و درخواست اقشار مختلف وارد میدان رقابتی نابرابر شدم و با وجود برخی بداخلاقی ها و فرصت زمانی کوتاه تلاش کردم تا مردم را به آینده ای بهتر برای ایران اسلامی امیدوار سازم . گرچه به دلیل کمبود امکانات و فرصت اندک صدایم به گوش بسیاری از مردم دوستدار نظام نرسید اما با رای بیش از ۸۰ هزار نفر شرمنده لطف و محبت فراوان همه مردان و زنان و جوانان شورآفرین دیار کریمان شدم و به خود بالیدم که متعلق به این سرزمینم اکنون دوران رقابت ها به پایان رسیده و فصل رفاقت ها آغاز شده است. گلایه های خویش از برخی نامهربانی ها و بد اخلاقی ها و تخلفاتی که زیبنده جامعه اسلامی نیست به خدا وامیگذارم و ضمن تبریک به منتخبان از همه مردم شریف شهرستانهای کرمان و راور به ویژه جوانان عزیز که سرمایه های اصلی و آینده سازان این سرزمینند صمیمانه تشکر میکنم و از محضر همه کسانی که اینجانب را شرمنده حمایت خود ساختند به ویژه اعضا محترم ستادهای انتخاباتی شخصیت های سیاسی اصلاح طلب و حامی دولت سپاسگزارم امید است منتخبان این دوره قدردان اعتماد مردمان نجیب و خونگرم این دیار باشند و لحظه ای از فکر خدمت بی منت به این انسانهای شریف و ارزشمند غفلت نکنند.
هرچند که از روی کریمان خجلیم
شک نیست که پرورده این آب و گلیم
در روی زمین نیست چو کرمان جایی
کرمان دل عالم است و ما اهل دلیم
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
غلام عباس نوذری کاندیدای اصلاح طلبان و حامیان دولت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کرمان وراور

16

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 99
  • دیروز: 645
  • هفته: 31,232
  • ماه: 70,413
  • سال: 154,178