حمایت هنرمندان از لیست اصلاح طلبان در سراسر کشور: در کرمان به نوذری و سالاری رای دهید

منتشر شده در صفحه سیاسی | شماره 574

حمایت هنرمندان از لیست اصلاح طلبان در سراسر کشور
در کرمان به نوذری و سالاری رای دهید

پیام ما- برخی هنرمندان محبوب و معروف کشورمان در شبکه های اجتماعی به حمایت از لیست اصلاح طلبان در سراسر کشور پرداخته اند. لیستی که در کرمان دکتر غلام عباس نوذری و دکتر زهره سالاری را به عنوان دو کاندیدای اصلاحات معرفی کرده اند.
تاکنون هنرمندانی همچون کیومرث‌پور احمد، مهناز افشار، لیلی رشیدی، امیر جعفری، ریما رامین فر، آزاده صمدی، حمید فرخ‌نژاد، پیمان قاسم‌خانی، امیر مهدی ژوله، رضا کیانیان، احمد‌پور نجاتی و بهاران بنی‌احمدی به‌صورت آشکار حمایت خود را از شرکت در انتخابات اعلام کرده‌اند و برخی آنها مطالبی را نوشته‌اند.
کیومرث‌ پوراحمد کارگردان فیلم سینمایی کفش‌هایم کو و قصه‌های مجید با انتشار عکسی، در حمایت از کمپین دو میلیون رای نوشته است: برای اینکه روز و روزگاری بهتری داشته باشیم، یک بار راه خشونت را رفتیم، به ترکستان بود، الان هم که سوریه و لیبی و … پیش چشمان‌مان است به گمانم فقط یک راه می‌ماند همین، صندوق رای.
مهناز افشار نیز در تویتر خود نوشت: با تمام آنچه که مشخص است و … من می‌دانم بهتر است که .من به لیست اصلاح‌طلبان رای می‌دهم و امیدوارم آنچه که نباید، نشود.
حمید فرخ‌نژاد و پیمان قاسم‌خانی نیز با انتشار فیلمی کوتاه رسما اعلام کردند که به محمدرضا عارف و لیست مورد حمایت وی رای می‌دهند.
رضا کیانیان نیز نوشت: دستاورد امروز ما نتیجه انتخاب دیروزمان است. کسى را مقصر ندانیم اگر راى من و تو تاثیرى در انتخابات نداشت، چرا گروه گروه را رد صلاحیت می‌کنند که مبادا انتخاب شوند؟ با وجود همه زیر و بم‌هاى اجتماعى راى ما تاثیرگذار است.
محمدرضا شعبانعلی نویسنده کتاب اصول و فنون مذاکره نیز نوشته است :«برخی می‌گویند ما رأی نمی‌دهیم تا با دولت و حکومت مخالفت کرده باشیم. واقعیت این است که رأی ندادن به آقای X یا Y، به معنای مخالفت با نظام نیست؛ بلکه به معنای حمایت از آقای Z است که رأی‌های ثابتی دارد و شیوه برنده شدنش، نه با ترغیب مردم و جذب رأی، که با مأیوس کردن مردم و «دفع رأی» است.
تمام کسانی که در این انتخابات به بهانه لج کردن و تحریم کردن دولت و نظام و … رأی نمی‌دهند، در واقع رأی داده‌اند و در تعیین سرنوشت خود مشارکت کرده‌اند. پس ژست‌های روشنفکرانه نگیرید و نگویید: من به هیچکس رأی نمی‌دهم. شما از هم‌اکنون رأی خود را به نفع آقای Z به صندوق انداخته‌اید؛ حتی قبل از اینکه ساعات رسمی انتخابات آغاز شود.
هنگامه قاضیانی بازیگر سینما و تئا‌تر، امیر جعفری بازیگر سینما و تئا‌تر و تلویزیون، بهاران بنی‌احمدی، آزاده صمدی و لیلی رشیدی بازیگر نیز در پست‌های جداگانه با انتشار تصاویری از خود نوشتند که: من با اعتماد رای می‌دهم. آنها از لیست اصلاح‌طلبان در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت کرده‌اند.

26

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 6
  • امروز: 39
  • دیروز: 305
  • هفته: 3,482
  • ماه: 14,166
  • سال: 89,280