خبر

یکشنبه 02 اسفند 1394

نمایشگاه عکس عاشورایی ده زیار گشایش می یابد
نمایشگاه عکس عاشورایی روستای ده زیار همزمان با دهه نخست ایام فاطمیه (س) در موزه آگیرا کرمان گشایش می یابد. به گزارش دبیرخانه عکس عاشورایی روستای ده زیار این نمایشگاه از سوم تا 12 اسفند با حضور جمعی از مسئولان و مردم در روستای ده زیار برگزار می شود. دبیر اجرایی نخستین سوگواره عکس عاشورایی ده زیار گفت: نمایشگاه عکس عاشورایی با ارائه 32 اثر از هنرمندان عکاس کرمانی برگزار می شود. ثارالله انکوتی افزود: آثار نمایشگاهی در نمایشگاه عکس عاشورایی ده زیار در قالب برگزاری مسابقه عکاسی تهیه شده است. وی اظهار کرد: آثار ارائه شده به سوگواره عکس عاشورایی ده زیار به ابعاد 50 در 70 بر روی تخته شاسی چاپ و در معرض دید عموم قرار می گیرد. انکوتی خاطرنشان کرد: آئین افتتاحیه نمایشگاه عکس عاشورایی ساعت 16 امروز با حضور مسئولان، جمعی از اهالی فرهنگ و هنر، اصحاب رسانه و فعالان هیئت های مذهبی در موزه آگیرا شهر کرمان واقع در کوچه شماره شش خیابان شهید قرنی کرمان برگزار می شود.

افتتاح همزمان 40 پروژه برق رسانی توسط شرکت برق جنوب در سفر استاندار به منوجان
در سفر استاندار به شهرستان منوجان روز شنبه اول اسفند ماه چند پروژه برق رسانی در این شهرستان در دولت تدبیر و امید به بهر برداری رسید.
رفع افت ولتاژ، توسعه و روشنایی معابر و… با اعتبار دو میلیارد و 600 میلیون تومان از جمله این پروژه ها بود. همچنین پروژه های روشنایی معابر خلیج فارس با چراغ led به مبلغ سیصد و ده میلیون تومان به بهره برداری رسید.
بنابر این گزارش 40 پروژه برق رسانی در سفر استاندار به این شهرستان توسط شرکت توزیع برق جنوب استان به طور همزمان افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار پیام ما از ابتدای سال جاری تاکنون 34 میلیارد اعتبار در قالب پروژه های مختلف در شهرستان منوجان هزینه شده است . 3 میلیارد تومان ازاین مبلغ از اعتبارات شرکت توزیع برق جنوب و مابقی آن از مرکز تامین شده است.

120 هزار
و 173 رای اولی در استان کرمان
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: 120 هزار و 173 رای اولی در استان کرمان می توانند در انتخابات هفتم اسفند ماه 94 شرکت کنند. به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ذکااسدی در گفت و گویی افزود: 120 هزار و 173 رای اولی در استان کرمان می توانند در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز هفتم اسفند ماه 94 شرکت کنند.
وی اظهار کرد: متولدین هفتم اسفند 1376 و قبل از آن می توانند در انتخابات هفتم اسفند شرکت کنند. وی گفت: 2 میلیون و 80 هزار واجد شرایط رای دادن در استان کرمان می توانند در انتخابات هفتم اسفند ماه شرکت کنند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: به رای دهندگان متذکر می شویم باید کارت ملی خود را در روز رای گیری به همراه داشته باشند زیرا کد ملی در این رای گیری مهم است و افراد فاقد کد ملی با مشکل مواجه می شوند.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.