خبر

منتشر شده در صفحه ورزش و ورزشکار | شماره 558

بگوویچ:
بازی را باختیم ولی جنگ را نمی‌بازیم
هرچند این بازی را واگذار کردیم اما شک نداشته باشید که جنگ صعود به لیگ برتر را پیروز خواهیم شد و نبرد برای ما ادامه دارد.
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی تیمش برابر ایرانجوان بوشهر تاکید کرد که تیم مس به لیگ برتر صعود خواهد کرد. وینگو بگوویچ در رابطه با این بازی گفت: ما شناخت خوبی از حریف کسب کرده بودیم و راه‌های گلزنی حریف را تشریح کرده بودیم اما بهرشکل فوتبال بازی اشتباهات است و در این مسابقه یک اشتباه تیم ما کافی بود که حریف به گل برسد. وی افزود: در ادامه فشار خوبی به دروازه‌ی حریف وارد کردیم اما این برای گلزنی ما کافی نبود و اگر در زدن ضربه‌ی آخر با دقت‌تر عمل می‌کردیم می‌توانستیم در این بازی به گل برسیم ضمن اینکه باید برخی از صحنه‌های داوری در این بازی نیز مورد بازبینی قرار گیرد.
سرمربی مس با اشاره به بازی‌های پیش رو می‌گوید: ما هرچند این بازی را واگذار کردیم اما شک نداشته باشید که جنگ صعود به لیگ برتر را پیروز خواهیم شد و نبرد برای ما ادامه دارد. ما هنوز 14 بازی دیگر پیش رو داریم و با درس گرفتن از این باخت خود، خیلی زود این شکست را جبران خواهیم کرد تا از کورس بالای جدول عقب نمانیم.

مهریه جالب همسر علی دایی!
علی دایی در خصوص انتخاب همسرش گفت: همسرم را هم من انتخاب کردم و هم مادرم. علی دایی در ادامه می گوید: همسرم فرزند اول خانواده است.
مهریه همسر علی دایی: ازدواج علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ صورت گرفت و به جرگه متاهلین پیوست. علی دایی در سال ۱۳۸۴ در مصاحبه ای در خصوص شیوه آشنایی با همسرش و خصوصیات شریک زندگیش گفت: همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده تهران می باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می باشد، او هشت سال از من کوچک تر است.
نکته جالب در مورد ازدواج دایی مهریه همسرشان است. «از آنجا که خانواده همسرم دارای اعتقادات ارزشمند اسلامی هستند، مهریه شان مثل مهریه حضرت فاطمه(س) «آب» است. خیلی ها فکر می کردن که مهریه همسرم سکه های زیادی است، به قول این جدیدی ها! اما با تفاهمی که بین ما بود، مهریه ضامن خوشبختی نیست، بلکه صداقت ها و حسن نیت ها، زمینه ساز یک زندگی مشترک است»

کودک افغان در انتظار
پیراهن مسی
دفتر روابط عمومی لیونل مسی، به بخش اسپانیایی بی‌بی‌سی گفته‌ که فوق ستاره فوتبال آرژانتین و تیم بارسلونای اسپانیا علاقمند است «در صورت اثبات هویت مرتضی احمدی، برای او کاری بکند.» به گفته این دفتر این کار می‌تواند ملاقات با مرتضی احمدی یا فرستادن هدیه‌ای از جمله پیراهن ورزشی برای او باشد.
مرتضی احمدی، کودک ۵ ساله اهل افغانستان که از یک خریطه (کیسه) پلاستیکی برای خود پیراهنی شبیه پیراهن لیونل مسی ساخته بود، با انتشار عکس‌هایش در شبکه‌های اجتماعی شهرت جهانی پیدا کرد. پیشتر خبرگزاری فرانسه به نقل از سید علی کاظمی، سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان، نوشته بود که مسی با این فدراسیون در تماس بوده تا زمینه ملاقات با مرتضی احمدی را فراهم کند. آقای کاظمی گفته که آنها در حال بررسی گزینه‌های ممکن برای محل این ملاقات هستند تا ببینند مسی به کابل خواهد آمد یا مرتضی احمدی برای دیدار با او به اسپانیا یا کشور دیگری سفر خواهد کرد.

21

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 149
  • دیروز: 166
  • هفته: 1,304
  • ماه: 4,674
  • سال: 133,608