خبر

سه شنبه 13 بهمن 1394

رزمایش الی بیت المقدس در قلعه گنج برگزار شد
رزمایش فرهنگی رزمی عاشوراییان ویژه گردان های الی بیت المقدس به مدت دو روز در شهرستان قلعه گنج برگزار شد. به گزارش ایرنا امام جمعه قلعه گنج دیروز در جمع بسیجیان رزمایش الی بیت المقدس شهرستان قلعه گنج گفت: اجتماع سبز پوشان بسیج و سپاه بیانگر روحیه استکبارستیزی به معنای واقعی کلمه است. حجت الاسلام احمد نجنو افزود: بسیج و سپاه در بدترین شرایط انواع مشکلات را تحمل می کنند اما فریب دشمن را هرگز نمی خورند. وی تصریح کرد: ارتش افسانه ای غرب بویژه رژیم پوشالی صهیونیستی که آن همه ادعا دارند در مقابل نیرو های اسلامی در نبردهای مختلف بارها شکست خورده است. وی بیان کرد: ما باید افتخار کنیم و به خود ببالیم در سرزمینی زندگی می کنیم که دور تا دور این سرزمین پایگاه های مدرن ترین سلاح های آمریکا و ایادی آن مستقر هستند اما جرات اینکه نیم نگاهی به این ملت داشته باشند را ندارند. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان قلعه گنج هم گفت: رزمایش فرهنگی رزمی عاشوراییان ویژه گردان های الی بیت المقدس از صبح دیروز (پنجشنبه) با شرکت نیروهای آموزش دیده بسیج با هدف نمایش اقتدار این نیروها و نیز سنجش میزان توانایی آنها در منطقه عمومی گلدشت واقع در دامنه کوه های گلدشت شهرستان قلعه گنج آغاز شد. سرگرد پاسدار محمود شاهرخی تصریح کرد: رزمایش عاشوراییان با هدف حفظ آمادگی، افزایش بنیه دفاعی و رزمی و لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر آمادگی بیش از پیش رزمی، معنوی و دفاعی نیروهای مسلح با شعار (حامیان ولایت) برگزار شد. وی افزود: ما سبزپوشان حریم ولایت و بسیجیان شهرستان قلعه گنج قاطعانه و مقتدرانه در صورت ضرورت برای هر اقدامی و در هر زمان و هر منطقه برای دفاع از عزت مسلمین و حرمت آنان آماده ایم. وی بیان کرد: این رزمایش به منظور دفاع موزاییکی، مبارزه با اغتشاشات، کمین و ضد کمین، جابجایی یگان ها و حمل و نقل و استقرار آنها در موضع پدافندی، آموزش عملی در عملیات غافلگیری برای مقابله با دشمن، ایجاد راه های مواصلاتی فرعی در صورت اشغال راه های اصلی و مسدود بودن آن، عملیات کمین و ضد هلی برن و تمرین اصول پدافند غیرعامل به مدت دو روز با حضور گردان های امام حسین (ع) و الزهرا (س) با موفقیت اجرا شد.

چترود کرمان لرزید
زمین لرزه‌ای به بزرگی 3.7 ریشتر(مقیاس امواج درونی زمین) دیروز شهرستان چترود در استان کرمان را لرزاند. به گزارش خبرگزاری ایسنامنطقه کویر، این زمین لرزه ساعت 10 و 25 دقیقه و 55 ثانیه به ثبت رسیده است. طول جغرافیایی 57.2 و عرض جغرافیایی 30.62 از دیگر مشخصات این زمین لرزه است.

گلباران و عطرافشانی گلزار شهدای رفسنجان
گلزار شهدای رفسنجان به مناسبت هفته نیروی انتظامی گلباران و عطرافشانی شد. به گزارش فارس به مناسبت هفته نیروی انتظامی، روز پنج‌شنبه گلزار شهدای رفسنجان با حضور مردم، مسئولان و جمع کثیری از نیروهای نظامی و انتظامی رفسنجان گلباران و عطرافشانی شد.

رفسنجانکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *