پیام شما

دوشنبه 12 بهمن 1394

پیام ما پیگیر مشکلات و معضلات شهر و استان کرمان
ما را در جریان مشکلات و معضلات شهر و استان کرمان بگذارید، تا شاهد پیگیری سریع خبرنگاران پیام ما باشید.دوست عزیز شما شهروند رسانه ماییم کار تخصصی نتیجه رضایت‌بخش می‌دهد.
سامانه پیام 50002203034

رها کردن فاضلاب
برج صادرات درخیابان
یکی از اهالی خیابان هزارویکشب جنوبی، کوچه پشت بانک صادرات با ما تماس گرفتن و گفت بانک صادرات 10 روز است که فاضلاب بانک را از پشت ساختمان به کوچه رها می کند و بوی نامطبوعی محیط را فرا گرفته است. از ما خواسته شد که پی گیر این مسئله شویم.
وقتی به آنجا رسیدم شاهد شرایط خیلی بدی بودم. جوی آب کوچه پر بود از فاضلاب. فاضلاب ساختمان بانک به داخل جوی کوچه رها می شد ، موضوع جالبی که نظر من را به خود جلب کرد نیسان آبی رنگی بود که بر روی درب کانال فاضلاب پارک شده بود تصمیم گرفتم برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر به سراغ ساکنین این کوچه بروم.
یکی از ساکنان کوچه گفت: بانک صادرات تقریبا 10 روز است که فاضلاب ساختمان بانک را به کوچه رها می کند و فضای آلوده و نامطبوعی را ایجاد کرده است و اداره آب و فاضلاب ماشین نیسان را از 10 روز پیش روی درب کانال چاه فاضلاب پارک کرده که بانک نتواند فاضلاب را به کانال فاضلاب شهری هدایت کند همچنین فاضلاب ساختمان شامل مواد شوینده ای است که برای سلامت درخت ها مضر می باشد. ما یک استشهاد محلی آماده کردیم و به استاندار، محیط زیست و شهرداری فرستادیم اما تا الان هیچ فایده ای نداشته، 10 روز است که این شرایط را داریم. بانک در پی اختلافی که با شرکت آب و فاضلاب دارد این شرایط را بوجود آورده است. تصمیم گرفتم که به سراغ یکی دیگر از ساکنین این کوچه برم تا اطلاعات بیشتری را بدست آورم. یکی دیگر از همسایه ها در پاسخ به این سوال که آیا شما از اینکه چرا بانک فاضلاب را به داخل کوچه رها می کند اطلاعی دارید گفت: اداره آب و فاضلاب از بانک خواسته که 12میلیارد پرداخت کند تا اداره آب و فاضلاب، فاضلاب ساختمان بانک را به فاضلاب شهری وصل کند. وی در ادامه گفت: اداره آب و فاضلاب به مدیر کل بانک گفته است که اگر هزینه فاضلاب شهری که 12 میلیارد تومان است پرداخت نشود فاضلاب شهری بانک را قطع می کند مدیر کل هم گفته است اگر قطع کنید فاضلاب را به داخل کوچه رها می کنم که اکنون حرف خود را عملی کرده است همچنین مدیر عامل بانک ماشین نیسان را روی کانال پارک کرده است که اداره اب و فاضلاب نتواند آب بانک را قطع کند. به بانک صادرات مراجعه کردم و با روابط عمومی صحبت کردم. امان ا… اسلامیت اظهار داشت: بنده اطلاعات کاملی راجع به این موضوع ندارم و باید با بخش مالی و اداری بانک صحبت کنید. تماس های مکرر ما با بخش مالی و اداری و مدیریت بانک بی نتیجه بود. بعد از آن با اداره آب و فاضلاب تماس گرفتم که باز هم کسی پاسخگو نبود.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.