نماینده کرمان فشار برای کنار گذاشتن فرماندار راور را تکذیب کرد زاهدی: این صحبت ها شایعه ای بیش نیست

دوشنبه 12 بهمن 1394

نماینده کرمان فشار برای کنار گذاشتن فرماندار راور را تکذیب کرد
زاهدی: این صحبت ها شایعه ای بیش نیست

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اخبار منتشر شده مبنی بر فشار وی برای کنار گذاشتن فرماندار را تکذیب کرد. آن طور که ایسنا نوشته وی پیرامون اخبار منتشر شده مبنی فشار از سوی خود برای تغییر فرماندار شهرستان راور گفت: این موضوع را تکذیب می کنم و این صحبت ها شایعه‌ای بیش نیست.
گفتنی ست چندی پیش خبری مبنی بر برکناری سید حسن میرصادقی فرماندار راور در برخی سایت ها منتشر شد. سایت گفتار نو، از سایت های نزدیک به اصلاح طلبان کرمانی روز 11 مهر در این باره نوشت: در حالی که معاون سیاسی وزارت کشور از برکناری فرمانداران غیر همسو با دولت خبر داده، یک نماینده مجلس تلاش وسیعی را برای برکناری یکی از فرمانداران همسو با دولت را آغاز کرده است.
این سایت ادامه داده: خبرنگار گفتارنو کسب اطلاع کرد: یکی از نمایندگان کرمان و راور که نقش ویژه‌ای در استیضاح یکی از وزرای محبوب دولت روحانی داشته است، با ایجاد فشار بر وزارت کشور و استانداری کرمان، قصد دارد فرماندار راور که از فرمانداران همسو با دولت به شمار می‌رود را برکنار و فرد مورد نظر خود را جایگزین وی نماید.
روز یکشنبه 12 مهر هم برنانیوز خبر معرفی سرپرست شهرستان راور را منتشر کرد. این خبرگزاری نوشت: طی حکمی از سوی استاندار کرمان «محمد ارثیا راوری» به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان راور معرفی و منصوب گردید.
آن طور که سایت آرمان کرمان نوشته این خبر ساعت 16:22 روز شنبه بر روی خروجی سایت استانداری هم قرار گرفته اما در کمتر از 24 ساعت این خبر حذف شده است.
در همین ارتباط محمدرضا پورابراهیمی دیگر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه و پس از ابقای میرصادقی در فرمانداری راور و حذف خبر معرفی سرپرستی فرمانداری این شهرستان به ایسنا با اشاره به اقدامات روز گذشته استاندار کرمان در لغو و ابقای حکم فرماندار شهرستان راور گفت: این رفتار اگر چه بواسطه فشار سیاسی افراد خاصی صورت می‌گیرد به هیچ عنوان به نفع شهرستان راور نیست!
وی ادامه داد: پیگیری مستمر یکی از نمایندگان مجلس ظرف چند روز گذشته در خصوص عزل آقای میرصادقی فرماندار بومی و پرتلاش این شهرستان و جایگزینی نیروی دلخواه، اقدامی ناشایست و برخلاف مصالح مردم شهرستان راور می‌باشد.
دیروز اما محمد مهدی زاهدی دیگر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی فشار از سوی خود برای کنار گذاشتن فرماندار راور را تکذیب کرد.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.