هشدار معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان به طلافروشی‌های بازار کرمان

دوشنبه 12 بهمن 1394

هشدار معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان به طلافروشی‌های
بازار کرمان
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان در بازدید از بازار نسبت به رعایت نشدن مسایل امنیتی از سوی بعضی از طلافروشی‌های بازار هشدار داد.
حمید ذکاء‌اسدی گفت: با توجه به توافقی که با رییس صنف طلافروشان کرمان انجام گرفته، طلافروشی‌های بازار کرمان باید در ویترین‌های مغازه‌های خود از شیشه‌های مناسب استفاده کنند.
وی با تاکید بر این‌که در زمینه‌ی مسائل امنیتی باید به طلافروشان تذکر داده شود، بر پیش‌گیری از حوادث احتمالی تاکید کرد و افزود: قبل از آن‌که حادثه‌ای روی دهد، باید پیش‌گیری‌های لازم انجام گیرد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان افزود: فرماندار کرمان مأمور شد تا صبح زود از بازار کرمان بازدید کند و براساس گزارش‌هایی که وی ارائه داد، بعضی از طلافروشی‌ها اقدامات لازم برای تامین امنیت را انجام نمی‌دهند که تذکرات لازم به آن‌ها ارائه خواهد شد. ذکاء‌اسدی هم‌چنین بیان کرد: مرمت و بازسازی بازار تاریخی کرمان به افزایش امنیت در این اثر ارزشمند کمک زیادی می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش‌های ارائه شده، با آغاز مرمت بازار تاریخی کرمان، شاهد افزایش حضور افراد با سطح فرهنگ بالاتر در بین بازاریان و خریداران هستیم. معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان بر لزوم هم‌کاری بازاریان برای نظافت و بهداشت بازار تاریخی کرمان تاکید کرد و گفت: تاکنون، بعضی از بازاریان برای بازسازی بازار تاریخی کرمان هم‌کاری خوبی داشته‌اند. ذکاء‌اسدی از نصب دوربین‌های مداربسته در راسته‌بازار تاریخی کرمان خبر داد و بیان کرد: بازاریان و به‌ویژه طلافروشان با نصب وسایل ایمنی می‌توانند از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.