مدیرصندوق کارآفرینی استان خبرداد پرداخت وام ازدواج به 1372 کرمانی توسط صندوق کارآفرینی امید

منتشر شده در صفحه صفحه اول 460 | شماره شماره ۴۶۰

مدیرصندوق کارآفرینی استان خبرداد
پرداخت وام ازدواج به ۱۳۷۲ کرمانی توسط صندوق کارآفرینی امید

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان کرمان از پرداخت ۴۱ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج به یک هزار و ۳۷۲ کرمانی خبرداد.
بهرام لطیفی در حاشیه دیدار دکترنورالله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور با استاندار کرمان؛ با اشاره به اینکه در سالجاری ۳۱۷ میلیارد ریال اعتبارات ابلاغی استان بوده است؛ اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال ۱۵۸ میلیارد ریال به استان کرمان تخصیص یافته که مبلغ ۱۲۰ میلیارد آن پرداخت و مبلغ ۲۷.۵ میلیارد آماده پرداخت است. وی با بیان اینکه از شش ماهه دوم سالجاری نیز ۱۳۵ میلیارد ریال تخصیص داده شده است؛ افزود: اعتبار تخصیص یافته به استان در سالجاری برای پرداخت تسهیلات ۴۹۸ میلیارد ریال است.
مدیرصندوق کارآفرینی امید استان کرمان از تخصیص ۹۱.۳۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای اعطای تسهیلات ازدواج به استان کرمان خبر داد و بیان کرد: تا پایان شهریورماه سالجاری ۴۱.۳۲۶ میلیارد ریال برای یک هزار و ۳۷۲ نفر وام ازدواج پرداخت شده است.
لطیفی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌های صندوق کارآفرینی امید استان کرمان با اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی جهت تعاون، سازمان بهزیستی(زنان سرپرست خانوار، کلینیک‌های اشتغال، خیرین، مهدکودک)، سازمان فنی حرفه‌ای گفت: همچنین تعداد ۲۸ تفاهم‌نامه بخش خصوصی به مبلغ ۵۴.۵ میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال ۸۳۸ نفر در دست اقدام است. مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان خاطرنشان‌کرد: در امور روستایی نیز ۲۰ پرونده به مبلغ ۷۵۰ میلیارد ریال در کمیته استانی تایید ودر حال بررسی می باشد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه صندوق محلی، محصولی و صنفی در هر استان ایجاد شود؛ گفت: وام‌گیرندگان اشتغال برای شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت می‌شود.
دکتر نورالله‌زاده در دیدار با استاندار کرمان در ۸ مهرماه سالجاری؛ با بیان اینکه صندوق محلی، محصولی و صنفی در هر استانی برای برطرف شدن موانع بانکی راه اندازی شود؛ گفت: اگر این صندوق ها ایجاد شوند تا فعالین هر رشته با توجه به شرایط آن منطقه خدمات بانکی ارائه نمایند. وی تصریح کرد: به طور مثال صندوقی از قبیل صنایع دستی و فرش نداریم که فعالین فرش را حمایت کنیم.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خاطرنشان کرد: بیشترین معوقات بانکی درجنوب استان کرمان را داریم که بالای ده میلیارد تومان است.
نورالله‌زاده افزود: وام‌گیرندگان اشتغال نیز برای شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت می‌شود.
وی تصریح کرد: همچنین زنجیره تأمین و تولید پسته ایجاد شده تا حلقه‌های مفقوده پسته حمایت مالی شود.

17

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 1
  • امروز: 627
  • دیروز: 850
  • هفته: 5,246
  • ماه: 25,033
  • سال: 182,320