مقتدر مثل هندبال مس

منتشر شده در صفحه ورزش | شماره شماره ۴۵۸

مقتدر مثل هندبال مس

یم هندبال مس کرمان در این فصل از رقابت های لیگ برتر، یکی از تیم های به شدت شایسته ورزش کرمان شده است که نظرهای مثبت را به صورت تمام قد به خود جلب کرده است.
مس کرمان هیات منتخب تهران
در حالی که تیم هندبال مس در رقابت های فصل قبل نتوانست نتایج خوبی بگیرد و در نهایت با عنوان هشتمی بازی های لیگ برتر را به اتمام رساند، اما این تیم در این فصل چهره یک تیم مقتدر بسان آنچه که در گذشته هندبال کرمان می دیدیم از خود ارایه کرده است.
البته با شکل و شمایل جدید رقابت های لیگ برتر کار این تیم راحت تر شده است و با کناره گیری تیم های قوی هندبال کشور از جمله ثامن الحجج، کار هندبال مس برای قدرت نمایی در این فصل به مراتب راحت تر نیز شده است.
آن ها که در گروه الف رقابت های لیگ برتر با 5 تیم دیگر رقابت می کنند، در دور رفت بر تمامی حریفان خود غلبه کردند و با شکست دادن دو رقیب اصلی خود در این گروه یعنی سپاهان و هیات تهران، با اقتدار تمام صدرنشین دور رفت گروه خود شدند.
البته بازی آخر این تیم برابر هیات هندبال تهران، علاوه بر اینکه می توانست قهرمان دور رفت را در گروه الف مشخص کند، یک نبرد حیثیتی نیز برای بزرگان هندبال کرمان محسوب می شد.
در این بازی چهره های نام آشنای هندبال کرمان برابر هم قرار گرفته بودند… محمد موسوی مربی این فصل مس کرمان در حالی هدایت این تیم را برعهده داشت که برابر او مربی فصل قبل مس کرمان یعنی حمید صادقی روی نمیکت تیم هیات تهران می نشست و همگان خبر داشتند که این دو در فصل قبل در هندبال کرمان با یکدیگر اصلا رابطه حسنه ای نداشتند و از این رو رویارویی این دو مربی برای هندبال دوستان کرمانی نیز بسیار جذاب بود.
از سوی دیگر تقابل دو تیم تقابل آقایان مهدوی و باژیان دو چهره سرشناس هندبال کرمان نیز محسوب می شد که شیوه مدیریتی آن ها دو سبک مختلف را در پی دارد…مهدوی خیلی به کار موسوی ها در کرمان اعتقاد نداشت برعکس باژیان که با حمایت خود موسوی را روی نیمکت مس نشاند و از همین رو تقابل دو تیم از هر نظر برای هندبال کرمان جذابیت های خاص خود را داشت.
همچنین تعدادی از بازیکنان فصل قبل هندبال مس نیز راهی تیم هیات تهران شده بودند و برای نشان دادن خود به تیم سابق و سرمربی این تیم بسیار باانگیزه بودند.
مطابق انتظار بازی دو تیم نیز بسیار جذاب و تماشایی و درگیرانه از آب در آمد و در نهایت تیم مس کرمان موفق شد با نتیجه 24 بر 23 از سد هیات هندبال تهران بگذرد و با شایستگی صدرنشینی خود در گروه الف لیگ برتر را حفظ کند.
این پیروزی قطعا روحیه تیم هندبال مس را چند برابر خواهد کرد چراکه به نوعی فاتح دربی بزرگان هندبال کرمان در تهران شد!
با این حال بازی های لیگ برتر هندبال دو ماه تعطیل خواهد شد تا تیم ملی روانه مسابقات آسیایی شود و با شروع دوباره بازی ها باید دید تیم هندبال مس کرمان می تواند روند مقتدرانه خود در دور برگشت را نیز حفظ کند.

12

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 120
  • دیروز: 105
  • هفته: 1,280
  • ماه: 3,549
  • سال: 89,951