خبرهای آبفا

منتشر شده در صفحه روابط عمومی | شماره شماره ۴۵۸

58 فقره انشعاب غیرمجاز در کهنوج و رودبار جمع آوری شد
در شهریور 58 فقره انشعاب غیرمجاز در کهنوج و رودبار جمع آوری شد.اکبر مشایخی مدیر امور آب شهرستان کهنوج گفت: ساماندهی انشعابات غیرمجاز در دستور کار است و این امر با جدیت دنبال می شود. وی افزود: در همین راستا طی شهریور ماه 60 فقره انشعاب غیرمجاز در کهنوج شناسایی شد که از این تعداد 10 فقره تبدیل به مجاز و 50 فقره نیز قطع و جمع آوری گردید.همچنین در رودبار نیز 18 فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی شد که تمامی آنها قطع و جمع آوری شدند. مشایخی انشعابات غیرمجاز را به عنوان مهم‌ترین عامل هدررفت آب دانست و تاکیدکرد:وجود اشتراک‌های غیرمجاز در شهرها هزینه‌های جاری ادارات آبفا را افزایش داده و ارائه خدمات مطلوب به مردم را با مشکلاتی مواجه کرده است.

231 فقره حوادث انشعاب و شبکه در شهرستان کهنوج رفع گردید
طی مرداد ماه 231 فقره حوادث انشعاب و شبکه در شهرستان کهنوج رفع گردید. اکبر مشایخی مدیر امور آب شهرستان کهنوج گفت: طی مرداد ماه 231 فقره حوادث شبکه و انشعابات شامل 147 فقره (حوادث انشعابات )، 18 فقره (حوادث اصلی شبکه) و 66 فقره (حوادث فرعی شبکه ) در این شهرستان رفع گردید. وی افزود: این حوادث در شهرهای فاریاب (13 فقره)، قلعه گنج (43 فقره)، کهنوج (115 فقره)، منوجان (34 فقره) و نودژ (26 فقره) توسط واحد اتفاقات رفع شدند.

86 مورد نمونه آزمایش آب شرب در آزمایشگاه آبفای کرمان انجام شد
از تاریخ 29 شهریور لغایت 4 مهر ماه ، 86 مورد نمونه آزمایش کیفیت آب در آزمایشگاه شرکت آب و فاضلاب استان کرمان انجام شد. از تاریخ 29 شهریور لغایت 4 مهر ماه ، 86 مورد نمونه آزمایش کیفیت آب در آزمایشگاه شرکت آب و فاضلاب استان کرمان انجام شد. شاهسوار کارشناس آزمایشگاه با اعلام این خبر گفت:در مدت یک هفته نمونه میکروبی (64مورد) و آزمون EC و TDS (22 مورد) توسط کارشناسان مربوطه در آزمایشگاه انجام شده و شرایط کیفی آب آشامیدنی در حد مطلوب می باشد .

بیش از 2 میلیون و 450 هزار مترمکعب فاضلاب شهر کرمان جمع آوری شد
طی پنج ماه نخست سال جاری 2 میلیون و 451 هزار و 580 مترمکعب فاضلاب شهر کرمان جمع آوری شد. هادی دهقانی مدیر بهره برداری فاضلاب شهر کرمان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ورودی فاضلاب به تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمان 2 میلیون و 451 هزار و 580 مترمکعب و حجم فاضلاب تصفیه شده در این مدت 2 میلیون و 402 هزار و 545 مترمکعب می باشد. دهقانی در ادامه افزود: همچنین طی ماه گذشته 288 مورد آزمایش در آزمایشگاه تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمان انجام گرفت .16 کیلومتر ویدئومتری شبکه،80 کیلومتر شستشوی شبکه، 19 عدد همسطح سازی دریچه هاو 43 مورد رفع حوادث شبکه از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت نظارت بر بهره برداری فاضلاب شهر کرمان طی 5 ماه نخست سال جاری می باشد.

تجدید میثاق کارکنان شرکت آبفا کرمان با شهدای دفاع مقدس
کارکنان آبفا کرمان ضمن غبارروبی مزار شهدا و نثار گل با آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس تجدید پیمان کردند. در آخرین روز از هفته دفاع مقدس جمعی از کارکنان شرکت مهندسی آب و فاضلاب استان کرمان به همراه معاونین و مدیرعامل این شرکت ، با حضور در گلزار شهدای این شهر، ضمن غبارروبی مزار شهدا و نثار گل با آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس تجدید پیمان کردند.

19

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :