خبر

یکشنبه 11 بهمن 1394

نامه مرعشی به معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان
سید حسین مرعشی با ارسال نامه‌ای به معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان در خصوص اظهارات اخبر وی در نشست ائمه جمعه استان توضیحاتی ارائه داد. به گزارش گفتار نو معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان در پاسخ به واکنش ائمه جمعه به حضور مرعشی در برخی مجالس سیاسی استان عنوان کرد: گروه‌های سیاسی، احزاب قانونمند و افرادی که مجوز دارند به فرمانداری و اداره کل سیاسی استانداری مراجعه کرده و مجوز قانونی برای سخنرانی‌ها اخذ می‌کنند و در دولت یازدهم تاکنون مجوز قانونی به سخنرانی افراد فاقد مجوز نداده‌ایم. متن نامه مرعشی به ذکا اسدی به شرح ذیل است:
جناب آقای ذکا اسدی
معاون محترم سیاسی-امنیتی استانداری کرمان
با سلام
خبر اعتراض روز گذشته امام جمعه محترم بافت به حضور بنده در کرمان و دفاع البته بدون دقت شما که قاعدتا به دلیل غافلگیر شدن است را ملاحظه کردم.
برای آگاهی شما اعلام می‌کنم که من مطابق حکم دادگاه تا روز بیست و هشتم اسفندماه سال جاری فقط از عضویت در احزاب محروم هستم و فعالیت سیاسی من هیچ منع قانونی ندارد و به همین دلیل من در همه استان‌های کشور سخنرانی می‌کنم و هر هفته چند بار مصاحبه‌ها و اظهارنظرهای من در روزنامه‌های سراسری در منظر و مرعای مقامات عالیرتبه امنیتی و قضایی منتشر می‌شود.
انتظار می‌رود که جنابعالی تحت تعالیم استاندار محترم به عنوان نماینده عالی دولت با قاطعیت مدافع سیاست‌های دولت تدبیر و امید باشید. ظاهرا جناب امام جمعه محترم بافت فراموش کرده‌اند که جناب آقای دکتر حسن روحانی رییس جمهور ایران هستند نه کاندیدای مورد نظر ایشان.

زنگ عاطفه ها به صورت نمادین در مدرسه ابتدایی فرهنگیان کرمان نواخته شد
مرحله دوم جشن عاطفه ها صبح دیروز همزمان با سراسر کشور و به منظور ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری و یاری رساندن به نیازمندان در بین دانش آموزن به صورت نمادین در دبستان دخترانه فرهنگیان ناحیه یک کرمان برگزار شد. به گزارش ایسنا محمدعلی توحیدی فرماندار کرمان در این آیین که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان و جمعی از مسئولان استان برگزار شد، گفت: جشن عاطفه ها، جشن نوعدوستی، انسان دوستی، اتفاق و فداکاری است. وی افزود: از کمیته امداد و آموزش و پرورش که این کار الهی، انسانی و اخلاقی را در کشور اسلامی نهادینه و ترویج می کنند تقدیر و تشکر می کنیم.
فرماندار کرمان با تاکید بر اینکه امیدواریم این کار الهی که انسان را از عمق وجود خوشحال می کند در سطح جهانی گسترش یاید گفت: امام خمینی (ره) چند روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی در 14 اسفند سال 57 دستور تشکیل کمیته امداد را دادند و خوشبختانه این نهاد توانسته خیلی از افراد نیازمند را حمایت کند و شرایط خوبی را برای افراد مستعد فراهم کند. توحیدی با بیان اینکه این نهاد توانسته فرهنگ ایثار، نیکوکاری و نوعدوستی را در کشور ترویج و نهادینه کند افزود: ما در ایام نوروز و ایام مهر ماه نیازهای معیشتی بیش تری نسبت به بقیه ایام سال داریم که خوشبختانه با برنامه های خوبی که توسط کمیته امداد در این ایام اجرا می شود، بسیاری از مشکلات نیازمندان برطرف می شود. وی خاطرنشان کرد: از همه ی افرادی این کار ارزشمند را برنامه ریزی و اجرا کردند تقدیر و تشکر می کنیم.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.