روز نه چندان خوب کرمانی ها 4 امتیاز از سه بازی

منتشر شده در صفحه ورزش | شماره شماره ۴۵۶

روز نه چندان خوب کرمانی ها
۴ امتیاز از سه بازی

تیم های کرمانی در هفته هشتم لیگ دسته اول چندان موفق حاضر نشدند. مس کرمان مقابل پارسه متوقف شد. گل گهر سیرجان در خانه از تیم خونه به خونه شکست خورد. مس رفسنجان اما با پیروزی برابر تیم قدرتمند پیکان، اولین برد خود را بدست آورد.
پارسه ۱ مس کرمان ۱
گل ها : سجاد عاشوری (۳۳) برای پارسه – میلاد پورصف شکن (۹) برای مس
بازیکن سابق پارسه خیلی زود دروازه این تیم را گشود تا بختک باخت بر سر پارسه سایه بیاندازد ولی سجاد عاشوری با زدن گل تساوی میزبان را برای کسب برد خانگی امیدوار کرد. در نیمه دوم مس به دلیل اخراج علی یونسی ۱۰ نفره شد ولی با اینحال پارسه که این روزها زور بردن ندارد نتوانست برابر تیم ۱۰ نفره مس اولین برد فصل را کسب کند. پارسه با این تساوی در قعر جدول ماندگار شد و مس هم جای خود را به ماشین سازی داد.
گل گهرصفر خونه به خونه ۱
گل : علیرضا عظیمی (۸۱)
همانطور که پیش بینی می شد شاگردان اکبر میثاقیان با ارایه بازی قزص و محکم و با استفاده از فرصت های به دست آمده موفق شد با شکست دادن گل گهر سه امتیاز شیرین به حساب خود واریز کرده و با ۱۴ امتیاز به جمع مدعیان اضافه شود.گل گهر به با اینکه در خانه بازی می کرد ولی بااینحال نمایش قابل قبولی نداشت و نتوانست از مزیت میزبانی بهره برده و امتیازی کسی کند.
مس رفسنجان ۲ پیکان ۱
گل ها : حمید نعمتی (۲) و بهرام رشید فرخی (۲۶) برای مس – میلاد سلیمان فلاح (۸۵) برای پیکان
اولین برد خود را برابر پیکان که تاکنون شکستی نداشت به دست آورد تا به لطف این برد از بحران خارج و تا حدودی کمی از حجم انتقادهایی که از آنها می شد کاسته شود. مسی ها که برای کسی اولین برد فصل عجله داشتند در همان آغاز بازی و در دقیقه دوم توسط حمید نعمتی که هفته قبل و در دیدار با خونه به خونه یک ضزبه پنالتی را از دست داده بود دروازه پیکان را گشودند تا مقدمات اولین شکست پیکان را ترسیم کند و در ادامه بهرام رشید فرخی دومین گل مسی ها را هم به ثمر رساند تا پیکانی ها نیمه اول را با شکست ۰-۲ به رختکن بروند. در نیمه دوم مس با نمایشی هوشمندانه و برای حفظ نتیجه بازی را ادامه دادند و پیکانی ها فقط یکبار توانستند دروازه آنها را باز کنند و در خاتمه اولین برد مس و اولین شکست پیکان رقم خورد.

17

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 7
  • امروز: 104
  • دیروز: 369
  • هفته: 3,992
  • ماه: 14,968
  • سال: 89,231