کنترل افراد آسیب زا باعث محدود شدن چالش‌ها خواهد شد

منتشر شده در صفحه حقوق و حوادث | شماره 505

کنترل افراد آسیب زا باعث محدود شدن چالش‌ها خواهد شد

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: کنترل افراد آسیب زا که در لایه های پنهان جامعه در حال زیست هستند، باعث محدود شدن چالش های اجتماعی می شود.
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا بنی اسدی که در دفتر خود میزبان مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان بود، حضور خانم ها در بخش های مختلف مدیریتی را باعث افتخار دانست و گفت: مشاهده هر مرد موفق در جامعه حکایت از آن دارد که زن موفقی حامی و پشتیبان او بوده است.
وی افزود: در شرایط فعلی جامعه باید آسیب شناسی حوزه زنان با رویکرد ارائه راهکار عملیاتی در دستور کار قرار گیرد.
سرهنگ بنی اسدی دلیل وقوع عمده مشکلات را خلاهای فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: کم رنگ شدن فعالیت های فرهنگی و اجتماعی منجر به ایجاد مسائل امنیتی می شود.
وی اضافه کرد: پلیس تمام تلاش خود را برای ریشه یابی مسائل اجتماعی می کند اما به تنهایی از پس این کار بر نخواهد آمد و نیازمند مشارکت همگانی است.
فرمانده انتظامی استان در ادامه بیان داشت: مردم به حق توقع برقراری امنیت از پلیس دارند اما چنان چه نهاد های فرهنگی و اجتماعی به مساله ورود نکنند، آسیب به صورت ریشه ای برطرف نخواهد شد.
وی آینده نگری را اصلی اساسی در مدیریت عنوان کرد و افزود: فرهنگ تدبیر باید در تمام مسوولان ما نهادینه شود و مدیران با ترسیم دورنما از غافل گیری جلوگیری کنند. سرهنگ بنی اسدی نعمت ولایت را باعث مدیریت صحیح کشور دانست و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت اجازه زندگی غیر عزتمندانه را به مردم ما نمی دهد.
وی تصریح کرد: نباید تصور کرد که جنگ به پایان رسیده، بلکه جنگ نرم امروز دشمن ادامه هشت سال جنگ تحمیلی است و تنها تاکتیک آن تغییر پیدا کرده است. فرمانده انتظامی استان بر اجرای اقتصاد مقاوتی تاکید کرد و اظهار داشت: باید همواره به دنبال راه های جایگزین باشیم و رصد فضای مجازی را نیز مد نظر قرار دهیم. وی گفت: کنترل افراد آسیب زا که در لایه های پنهان جامعه در حال زیست هستند، باعث محدود شدن چالش های اجتماعی می شود.
سرهنگ بنی اسدی در پایان پیدا کردن راهکار های عملیاتی برای حل آسیب های اجتماعی را امری ضروری دانست و بیان داشت: تهیه یک جان پناه و قوت لایموت بسیاری از بزه کاران را از جرم دور می کند و افرادی که دچار مفاسد اخلاقی شده اند را به جامعه باز خواهد گرداند.

16

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 2
  • امروز: 410
  • دیروز: 563
  • هفته: 4,616
  • ماه: 24,916
  • سال: 180,754