اخبار آبفا

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره 475

از دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آبفا کرمان تقدیر شد
در همایش امر به معروف و نهی از منکر کرمان که با حضور حجت الاسلام عرب پور امام جمعه موقت کرمان، زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شواری اسلامی و سلطان زاده دبیر ستاد احیا امربه معروف و نهی از منکر استان برگزار شد، از اعضای فعال شوراهای امربه معروف و نهی از منکر ادارات و کارخانجات استان کرمان تجلیل شد.
در این مراسم که از شرکتهای برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر تقدیر شد از علیرضا اسماعیل پور دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آب و فاضلاب با اهداء لوح تقدیر ،تجلیل شد.در این لوح آمده است: برادر بزرگوار جناب آقای علیرضا اسماعیل پور
سلام علیکم
به پاس تلاش خستگی ناپذیر و فعالیتهای مفید و موثر جنابعالی در عرصه احیای ارزشهای دینی به خصوص فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در حیطه مسئولیت مربوطه،مراتب تقدیر و تشکر این ستاد را از جنابعالی اعلام نموده ،توفیقات روزافزون شما را تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در راستای فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی ) از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم. محمد سلطانزاده-دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان

بازدید تیم ارزیابی عملکرد وزارت نیرو از شرکت آب و فاضلاب استان کرمان
هر ساله عملکرد مدیران ارشد وزارت نیرو در سه سطح شرکتهای مادر تخصصی توانیر، مدیریت منابع آب و آبفای کشور ارزیابی می شود و پس از ارزیابی برترین های هر بخش تقدیر می شوند. تیم ارزیابی عملکرد وزارت نیرو متشکل از آقایان میرآقایی (آموزش)، صفری (دفتر نظارت بر طرح های آب و فاضلاب) و خانم شکیبا (آمار و انفورماتیک) از شرکت مهندسی آبفای کشور و اعضای کمیته عملکرد آبفای کشور آقایان اقبال سرابی،سرتیپ زاده ،غفاری، تقی زاده از شرکت آب و فاضلاب استان کرمان بازدید کردند.
زهرا نوحی رئیس گروه ارزیابی عملکرد آبفای کشور در این رابطه گفت: هر ساله عملکرد مدیران ارشد وزارت نیرو در سه سطح شرکتهای مادر تخصصی توانیر، مدیریت منابع آب و آبفای کشور ارزیابی می شود و پس از ارزیابی برترین های هر بخش تقدیر می شوند.
وی افزود: دومین سال است که از شرکت آب و فاضلاب کرمان بازدید می کنیم و با توجه به عملکرد خوبی که شرکت داشته این بازدید به منظور بررسی میدانی از اقدامات انجام شده که شرکت در فرایند خود اظهاری اعلام نموده انجام می شود و قصد داریم مستندات شرکت در بخش های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم.

صرفه جویی آب در عنبرآباد
در تابستان گذشته ، با خارج شدن ۳ حلقه چاه عنبرآباد از مدار بهره برداری، روزانه ۸۰ لیتر بر ثانیه در مصرف آب صرفه جویی شد. علی مشایخی مدیر امور آّب شهرستان عنبرآباد گفت: منابع تامین آب شهر عنبرآباد از طریق ۶ حلقه چاه می باشد که در تابستان سال گذشته با تدبیر امور آب، با خارج شدن ۳ حلقه چاه از مدار بهره برداری ، روزانه ۸۰ لیتر بر ثانیه در مصرف آب صرفه جویی شد.
وی افزود: همچنین با جمع آوری انشعابات غیرمجاز ،توانستیم آبرسانی به موقع و با کیفیت به مشترکین را داشته باشیم که این امر رضایت شهروندان را به همراه داشت.

37

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 2
  • امروز: 389
  • دیروز: 563
  • هفته: 4,595
  • ماه: 24,895
  • سال: 180,733